Logitech – bezdrátová herní myš s výdrží 250 hodin nonstop

Společnost Logitech představila myš, která mění definice hranic počítačového hraní. Bezdrátová herní myš Logitech® G602 Wireless Gaming Mouse v sobě spojuje výdrž 250 hodin pro nonstop bezdrátové hraní na počítači bez zadrhávání a preciznost technologie snímacího senzoru DeltaZero™, kterou společnost Logitech používá exkluzivně u produktů řady G, aby pomáhala hráčům porážet jednoho protivníka za druhým.

G602A aby bylo zaručeno, že hráči budou mít k dispozici nejlepší možný povrch pro svůj styl hraní, společnost Logitech rovněž vytvořila dvě nové podložky pod myš: pro „tvrdé“ hraní slouží podložka Logitech® G440 Hard Gaming Mouse Pad a pro běžně náročné hraní pak model Logitech® G240 Cloth Gaming Mouse Pad. Podložky pod myš mají každá jiný povrch, který je optimalizován buď pro hraní s vysokým rozlišením snímání pohybu (DPI) u první, nebo s nízkým u druhé podložky.

„Když hraju na počítači, nechci myslet na nic jiného než na svou hru a jaký bude můj další krok. Podíváte-li se však na bezdrátové herní myši na trhu, mají jeden hlavní nedostatek – nemáte jistotu, že nebudete muset přerušit hraní kvůli výměně baterií. To nyní již neplatí,“ řekl Ehtisham Rabbani, generální ředitel obchodní skupiny herních produktů společnosti Logitech. „Stanovili jsme si až skandální cíl – a dosáhli jsme jej. Zdvojnásobit, ztrojnásobit nebo i zečtyřnásobit výdrž baterie běžné bezdrátové herní myši nám nestačilo. Chtěli jsme hráčům nabídnout inovaci, která by změnila tvář bezdrátového hraní navždy. Díky výdrži baterie až 250 hodin myš G602 přesně tento cíl naplňuje. Nastal čas, aby se hráči mohli opřít o skutečnou vědu, která by zajistila, aby jim něco tak elementárního, jako je baterie, nepřekáželo v cestě za vítězstvím.“

Bezdrátová herní myš Logitech G602 Wireless Gaming Mouse je nejnovějším přírůstkem do rodiny herních produktů společnosti Logitech řady G, a proto také nastavuje nový standard pro bezdrátové hraní. Bez kabelů, nepořádku nebo rušení – bezdrátové připojení této myši nezadrhává a výdrž její baterie nemá konkurenci, takže vaše hra bude příjemnější a nic ji nebude rušit. Herní myš G602 Wireless Gaming Mouse má dva režimy provozu: Performance (výkon) a Endurance (vytrvalost), přičemž v plném herním režimu Performance nabízí 250 hodin nepřetržitého hraní a v režimu běžného (neherního) používání Endurance vydrží baterie více než 1400 hodin. Pro tento model myši je charakteristická technologie snímacího senzoru DeltaZero, která je exkluzivně používána u produktů Logitech řady G a která zajišťuje ovládání kurzoru myši s vysokou přesností. Konstrukce myši je navíc ultra odolná – hlavní tlačítka jsou navržena tak, aby vydržela 20 milionů kliknutí. A díky jedenácti programovatelným herním „G“ prvkům můžete snadno ovládnout své oblíbené hry, když pomocí konfigurační aplikace Logitech Gaming Software přiřadíte akce, které používáte nejčastěji, tlačítkům podle své volby. Očekává se, že bezdrátová herní myš Logitech G602 Wireless Gaming Mouse bude k dostání za doporučenou maloobchodní cenu 2079 Kč.

A protože myš, která mění způsob hraní, si zaslouží pro svůj pohyb nejlepší možný povrch, přibyly do řady herních produktů Logitech G dvě nové podložky pod myš, které prošly mnohými testy, jež prověřily jejich schopnost poskytnout optimální povrch pro vaši myš herní třídy Logitech G.
Herní podložka pod myš Logitech G440 Hard Gaming Mouse Pad je ideální pro „tvrdé“ hraní s vysokým rozlišením sledování pohybu (DPI) a nechá vás pocítit adrenalin při dosažení vysoké rychlosti pohybu, aniž byste nad ním ztráceli kontrolu. Vyznačuje se povrchem z polypropylenu s nízkým třením a jemnou texturou, která je zpevněna vysoce odolným polymerovým jádrem, jež zaručuje, že sledování pohybu bude konzistentní na celém povrchu podložky. Tato podložka pod myš byla vytvořena speciálně pro souhru se snímacími senzory pohybu myší řady Logitech G, aby jejich již tak ohromná přesnost byla ještě vyšší a vy tak mohli snáze dosáhnout svého cíle. Navíc má 3 mm silnou třívrstvou konstrukci, takže podložka zůstane na svém místě i během velmi intenzivního hraní. Očekává se, že herní podložka pod myš Logitech G440 Hard Gaming Mouse Pad bude k dostání za doporučenou maloobchodní cenu 779 Kč.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share