Klávesnice Logitech Keys-To-Go pro mobilní zařízení s Androidem a Windows

Společnost Logitech představila ultra přenosnou klávesnici Logitech Keys-To-Go pro mobilní zařízení s operačními systémy Android a Windows. Klávesnice Logitech Keys-To-Go, která je již dostupná i pro zařízení s iOS, je štíhlá samostatná klávesnice připojovaná přes rozhraní Bluetooth, která se vejde všude a můžete ji s sebou vzít kamkoli.

Logitech_KeysToGo for Android_Product_4„Nejdříve jsme představili klávesnici Logitech Keys-To-Go pro iPad a spotřebitelé si ji velmi rychle oblíbili,“ řekla Michele Hermann, viceprezidentka divize mobilních zařízení ve společnosti Logitech. „Nyní máme radost, že stejné možnosti mobility a příjemného pocitu při psaní můžeme nabídnout i uživatelům zařízení s Androidem a Windows, ať se již bude jednat o tablet, phablet nebo chytrý telefon. Klávesnice Logitech Keys-To-Go vás bude následovat kamkoli díky své štíhlé a lehké konstrukci a nabízí velmi příjemný pocit při psaní, jaký očekáváte od klávesnic se značkou Logitech. Je to dokonalý partner pro vaše mobilní zařízení.“

Díky štíhlému a lehkému provedení klávesnici snadno vsunete do kabelky, plážové tašky, kapsy saka či bundy, aniž by zabírala cenný prostor nebo vás nějak zatěžkala. Klávesnice Logitech Keys-To-Go je potažena tkaninou FabricSkin, která odpuzuje vodu a pomáhá klávesnici chránit před politím a nečistotami, takže ji lze snadno utřít do čista, když ji polijete, a též ji chrání před drobečky. Je dostatečně odolná pro nejrůznější situace – doma i venku.
Navzdory své neuvěřitelné štíhlosti má klávesnice Logitech Keys-To-Go optimálně rozložené klávesy pro pohodlný pocit při psaní a také samostatnou řadu dedikovaných tlačítek s klávesovými zkratkami operačních systémů Android a Windows, aby její použití bylo praktičtější a produktivnější. Tato verze klávesnice pro Android a Windows navíc obsahuje skládací stojánek, který usnadňuje pohodlné psaní na smartphonech. Tento přenosný stojánek se připojí ke klávesnici a podrží váš smartphone ve vzpřímené poloze.

Cena a dostupnost
Klávesnice Logitech Keys-To-Go bude dostupná pro zařízení s platformou Android 4.1 a vyšší nebo s operačním systémem Windows® 7 a novějším. Očekává se, že k dostání ve Spojených státech, Evropě a vybraných zemích bude počátkem dubna 2015 za doporučenou maloobchodní cenu 1 949 Kč.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share