Kingston Digital bude dodávat dvě nové verze zařízení MobileLite Wireless

Kingston Digital, Inc., vyrábějící produkty typu flash jako dceřiná společnost Kingston Technology Company, Inc., největšího nezávislého výrobce paměťových produktů na světě, dnes oznámila uvedení dvou nových přírůstků do své produktové řady bezdrátových zařízení Wireless family, a to modelů MobileLite Wireless G3 a MobileLite Wireless Pro.

MobileLite_Wireless_G3_mlwg3_hr_30_12_2015_11_41Zařízení MobileLite Wireless G3 poskytuje uživatelům mobilních přístrojů na cestách velkou podporu. Pokud je baterie s ohromnou kapacitou 5600 mAh v zařízení MLWG3 plně nabitá, vydrží nabít smartphone dvakrát1. Nabíjení navíc probíhá rychleji2 díky maximálnímu výstupnímu nabíjecímu proudu 2 A.

Podobně jako u předchozích generací má zařízení MLWG3 USB port a slot pro paměťové karty SD, což uživatelům umožňuje přistupovat k souborům na USB flash disku nebo SD kartě3 jejich smartphonu nebo tabletu bezdrátově. Pomocí aplikace MobileLite mohou uživatelé snadno přesouvat, zálohovat nebo sdílet fotografie, videa a další obsah bez nutnosti použít PC. Navíc tak mohou uvolnit cenný prostor v úložišti mobilních zařízení, aniž by museli data mazat nebo používat zálohy do cloudových řešení. Pro rychlý přenos dat podporují obě zařízení bezdrátový přenos přes Wi-Fi ve dvou pásmech (802.11 ac).

Model MobileLite Wireless Pro má všechny funkce shodné se zařízením MLWG3, ale navíc nabízí vestavěnou paměť o velikosti 64 GB a současně i ještě více dimenzovanou baterii s kapacitou 6900 mAh. Kromě dobíjení mobilních přístrojů a možnosti bezdrátového přenosu dat mají tak uživatelé pohodlný přístup k dalšímu prostoru vestavěné paměti.

„Zařízení MobileLite Wireless G3 a Pro jsou skvělá pro uživatele mobilních zařízení s operačními systémy iOS a Android, kteří hodně cestují,“ řekla Valentina Vitolo, obchodní ředitelka divize flash produktů ve společnosti Kingston®. „Zvětšili jsme kapacitu baterií pro dobíjení a představili novou verzi Pro s vestavěným paměťovým úložištěm pro ještě pohodlnější přístup k dalšímu prostoru pro data. Uživatelé se již nebudou muset obávat, že na svých smartphonech nebo tabletech nebudou mít k dispozici dostatečnou výdrž baterie nebo prostor pro ukládání dat.“

Zařízení MobileLite Wireless G3 a MobileLite Wireless Pro mají dvouletou záruku a vyznačují se vyhlášenou spolehlivostí značky Kingston. Podrobnější informace můžete získat na adrese www.kingston.com.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share