Irid 505 ARGB je top model produktové řady počítačových skříní Genesis

Herní počítačová skříň velikosti Midi Tower Genesis Irid 505 ARGB je dodávána se čtyřmi výkonnými 120mm ventilátory s tichým chodem a efektním podsvícením ARGB. Robustní konstrukce a použité materiály bezpečně chrání instalované komponenty počítače. Vnitřní prostor skříně a jeho uspořádání umožňuje naistalovat ty nejvýkonnější komponenty včetně vodního chlazení typu All in One, grafické karty o délce až 380 mm nebo chlazení procesoru s výškou 165 mm. Uvnitř skříně je navíc prostor pro sedm SSD disků 2,5″a další dvě pozice pro disky velikosti 3,5″.  Skříň podporuje základní desky formátů Mini-ITX, Micro-ATX a ATX.

Počítačová skříň Genesis Irid 505 ARGB je od základů navržena tak, aby umožňovala snadnou instalaci počítačových komponent a dílů a současně zajišťovala jejich bezchybný provoz. Vše je promyšleno do jednotlivých detailů. Navíc je vše zabaleno do atraktivního designu. Mřížkovaný čelní panel v černé barvě je doplněn průhlednou bočnicí z tvrzeného skla, která dává možnost vyniknout použitému hardware.Tím se tato skříň zařazuje mezi top modely z nabídky značky Genesis.

Genesis Irid 505 ARGB garantuje díky třem prachovým filtrům absolutně čisté prostředí, instalace disků je jednoduchá, využívá technologii „slot-in“ a nepotřebuje instalační nářadí. SSD nebo HDD disky se instalují i odinstalují snadno a jednoduše. K dispozici je sedm pozic pro SSD disky 2,5″ a další dvě pozice pro disky velikosti 3,5″. Skříň je možné osadit vodním chlazením až do 280 mm a kombinovat tak možnosti chlazení. Skříň má navíc propracovaný cable management, který umožňuje snadný přístup ke kabelům, jejich přehledné uspořádání a současně jejich stylové skrytí. Spodní část skříně má oddělený prostor pro instalaci zdroje, čímž se omezuje přehřívání vnitřního prostoru skříně.

Chlazení skříně a instalovaného hardwaru a udržování optimálního prostředí zajišťují také čtyři 120mm ventilátory s ARGB podsvícením. Tři jsou pod přední mřížkou, jeden je pak na zadním panelu skříně. Chlazení je možné posílit dalšími ventilátory, a to až do průměru 140 mm.Každý z ventilátorů a ovladačů má 3pinový5V ARGB konektor, který umožňuje propojení s kompatibilní základní deskou* pro plné ovládání efektů podsvícení. Ovládání podsvícení je možné i v případě, že ovladač není připojen k základní desce. Navíc je ovladač vybaven 4pinovým PWM konektorem, který umožňuje ovládat rychlost otáček, atedy výkon ventilátoru v závislosti na zatížení systému.

Ovládání a porty USB jsou umístěny na horním panelu skříně. K dispozici jsou celkem čtyři porty USB, z toho dva jsou USB 3.0. Dále jsou zde vstupy pro sluchátka a mikrofon a ovládání jedinečného ARGB podsvícení.

*Systém ARGB (5V 3-PIN) není kompatibilní s RGB systémem (12V 4-PIN). Ujistěte se, jaký typ podsvícení podporuje vaše základní deska.

Dostupnost a cena
Počítačová skříň Genesis Irid 505 ARGBje dostupná prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců za doporučenou koncovou cenu1 980 Kč včetně DPH.

www:https://genesis-zone.com/product/irid-505-argb

Specifikace:

Typ skříně: Midi Tower

Formát základní desky: ATX, mATX (Micro ATX), mITX (Mini ITX)

Výška skříně (mm): 510

Šířka skříně (mm): 220

Hloubka skříně (mm): 447

Počet interních pozic 5,25″: 0

Počet interních pozic 3,5″: 2

Počet interních pozic 2,5″: 7

Konektory předního panelu: USB 3.0 ×2, USB 2.0 ×2, HD Audio jack×2

Max. výška chladiče CPU: 165 mm

Max. délka grafické karty: 380 mm

Průhledná bočnice: Ano

Zdroj ve skříni: Ne

Otvírací krytky na 5,25″ pozice: Ne

Počet pozic pro rozšiřující karty: 8

Počet pozic pro ventilátory: 6

Počet ventilátorů v balení: 4× 120mm s ARGB podsvícením

Montáž zdroje: Ve spodním tunelu

Vedení kabeláže: 27mm prostor za základní deskou

Barva skříně: Černá

Hmotnost: 6,95 kg

Materiál: Ocel, tvrzené sklo, ABS

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share