IP kamera důmyslně skrytá ve funkčních hodinách

Miniaturizace a digitalizace přináší bezpočet možností, jak skrytě a utajeně monitorovat vybrané prostory. Objektiv o průměru dva milimetry je možné instalovat do běžných zařízení a pomocí WiFi přenosu a IP protokolu internetového připojení streamovat obraz na kterékoli místo na světě. Jedním ze zařízení s těmito vlastnostmi v nabídce společnosti Spyshop24.cz je i skrytá kamera ve funkčních hodinách ALC-T11. Moderní design digitálních stolních hodin nevzbuzuje žádné podezření, že by se v něm mohlo skrývat důmyslné zařízení pro záznam obrazu i zvuku.

Základem celého zařízení je objektiv s průměrem dva milimetry a širokým úhlem záběru (až 78°) s rozlišením HD. Kamera je vybavena kvalitní matricí CMOS, která se používá i u fotoaparátů nebo rentgenových zařízení. Pokud se hodiny umístí do rohu místnosti, skrytá kamera pokryje téměř celý prostor. Kamera je schopna pořídit i záznam obrazu při nedostatečném osvětlení díky vestavěnému IR přisvícením, které je pro člověka neviditelné. Výsledkem je pak v tomto případě monochromatický obraz.

Skryté monitorování vybraného prostoru má význam nejen pro zabezpečení majetku, ale i pro zajištění bezpečnosti osob, monitoringu podezřelého chování, případně pro pořízení důkazních materiálů,“ vysvětluje Damian Teichert, marketingový manažer SpyShop24.cz pro Českou republiku, a dodává: „V případě umístění minikamery do stolních digitálních hodin jsme měli snadnou práci. Design hodin, černá plocha a použité plasty vytvořily ideální prostředí pro instalaci objektivu kamery tak, aby nevzbudila žádné podezření. Samotné digitální hodiny s budíkem jsou běžným zařízením každé domácnosti nebo kanceláře. V naší nabídce je velké množství skrytých kamer instalovaných do předmětů denní potřeby. Od zmíněných hodin, přes flash disk, propisku, zapalovač, napájecí konektor nebo klíčenku či počítačovou myš. Dokážeme naistalovat skrytou kameru do zařízení, které si zákazník vybere, nebo dodá sám. Jsme také schopni navrhnout optimální řešení dle individuálních potřeb. V naší dodávce jsou i samotné sety minikamer, které si zákazník může nainstalovat sám.“

IP kameru ALC-T11 je možné ovládat přímo na zařízení nebo pomocí aplikace pro mobilní telefony Android nebo iOS. Obrazový záznam v HD kvalitě se ukládá na microSD kartu, která je umístěna přímo v zařízení. Díky IP protokolu a WiFi připojení kamera umožňuje přenášet živý náhled na vzdálené zařízení.

Skrytá kamera je napájena vyměnitelným lithium-iontovým akumulátorem s kapacitou 2 200 mAh, který zajišťuje nepřerušované nahrávání videa po dobu 5 hodin. Kamera je však v provozu mnohem déle. Je totiž vybavena detektorem pohybu a funkcí automatického spouštění záznamu. Nahrávání probíhá tedy jen v případě, že se v dosahu čidla kamery „něco děje“.

Cena a dostupnost:
IP kamera skrytá v hodinách ALC-T11 je dodávaná na český trh prostřednictvím internetu za aktuálně zvýhodněnou cenu 2 574 Kč včetně DPH.

Technické specifikace
Obrazový snímač: CMOS
Úhel záběru: 78°
Objektiv: 2 mm
Rozlišení videa: HD 1280 × 720
Počet snímků za sekundu: 30 fps NTSC/25 fps Pal
Kodek: H.264
Formát snímků: JPEG/BMP
Formát videa: AVI
Externí paměť: micro SD až 32GB
IR reflektor: ano
Noční režim: ano – až 5m (monochromatický obraz)
Detekce pohybu: ano
Funkce přepisování nahrávání: ano
Napájení: DC 5V
Příkon: 220 mAh
Výdrž: až 5 hodin
Rozhraní: USB
Bezdrátový přenos obrazu pro iPhone/Android
Rozměry: 45 × 95 × 35 mm
Hmotnost: 125 g

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share