HyperX – nový USB flash disk hlavně pro hráče

Tento disk je nejnovějším přírůstkem do základní řady HyperX produktů s označením FURY, která již obsahuje paměti DRAM a SSD disky. Flash disk HyperX FURY má agresivní design, doplněný akcenty z barevného hliníku, takže je při použití s PC nebo herními konzolemi jasně odlišitelný od jiných USB disků.

HyperX FURY USBDesign pouzdra USB disku HyperX FURY je agresivní, doplněný akcenty z barevného hliníku, aby jej při použití s PC nebo herními konzolemi1 bylo jasně možné odlišit od jiných USB disků. K dispozici je v kapacitách 16 GB (červený), 32 GB (modrý) a 64 GB (černý) a je ideální pro ukládání her, hudby, fotografií, videí a souborů. Disk HyperX FURY zajišťuje rychlý přenos dat díky vysokým rychlostem rozhraní USB 3.0 (90 MB/s čtení, 30 MB/s zápis) a současně je kompatibilní s rozhraním USB 2.0.
„Jsme rádi, že můžeme hráčům a nadšencům, kteří hledí na cenu, nabídnout rychlý USB disk řady HyperX, navíc se skvělým vzhledem,“ řekla Nadine Frost, obchodní ředitelka divize flash produktů pro EMEA ve společnosti Kingston. „Nový USB disk FURY doplňuje již dříve uvedené paměti FURY a SSD disk FURY, aby naše základní řada produktů byla kompletní. Řešení v řadě HyperX mají nyní ucelenou nabídku pro všechny, zvláště pro ty, kdo nemají neomezený rozpočet.“

USB disk HyperX FURY má pětiletou záruku, bezplatnou technickou podporu a vyznačuje se vyhlášenou spolehlivostí značky HyperX. Podrobnější informace můžete získat na domovském webu divize HyperX.

HyperX je divizí společnosti Kingston Technology zaměřenou na vysoce výkonné produkty, mezi něž patří vysokorychlostní paměti DDR3, SSD disky, USB flash disky a náhlavní sady. Značka HyperX se zaměřuje na hráče, nadšence a ty, kdo své počítače přetaktovávají, a je na celém světě známá svou kvalitou, výkonem a úrovní inovace. Divize HyperX se věnuje oblasti tzv. eSports, kde sponzoruje více než 20 týmů na celém světě a je hlavním sponzorem soutěže Intel Extreme Masters. HyperX se účastní mnoha výstav, mezi něž patří například Brasil Game Show, China Joy, DreamHack, gamescom a PAX.

Technické údaje a vlastnosti HyperX FURY USB:

• Výhodný poměr ceny a výkonu: Výkon třídy HyperX USB v nižší cenové hladině
• Výkon: Rychlosti rozhraní USB 3.0, zpětně kompatibilní s USB 2.0
• Stylovost: Odvážný design těla disku s očkem na poutko bude ladit s nejnovějšími počítači a herními zařízeními
• Plug-and-Play: Použití je snadné, není nutný žádný software
• Kompatibilita s herními konzolemi1: Konzole PS3™, PS4™ a Xbox 360. Funkcionalita při použití s různými konzolemi se může lišit.
• Možnost přizpůsobení2: Využijte možnost jedinečného přizpůsobení disku uplatněním vašeho loga a dalších možností co-brandingu
• Záruka: Pětiletá záruka, bezplatná technická podpora
• Kpacity3: 16 B, 32 GB, 64 GB
• Rychlost4: 90 MB/s čtení a 30 MB/s zápis
• Rozměry: 60,23 mm x 21,40 mm x 9,80 mm
• Hmotnost: Firemní verze 8,76 g
S doplňkovým logem 8.68 g
• Provozní teploty: 0°C až 60°C (32°F až 140°F)
• Teploty pro skladování: -20°C až 85°C (-4°F až 185°F)

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share