HyperX – nová řada pamětí pro hráče

HyperX, divize společnosti Kingston Technology Company, Inc., největšího nezávislého výrobce paměťových produktů na světě, oznámila uvedení paměťových modulů HyperX FURY pro méně náročné hráče a nadšence. Paměti HyperX FURY nahrazují produktovou řadu modulů HyperX blu. Nové vysoce výkonné paměti nové generace nabízejí automatické přetaktování, mají asymetrický pasivní chladič s agresivním designem a jsou vhodné pro nadšence, u nichž je důležitým aspektem poměr ceny a výkonu.

Paměti HyperX FURY jsou plně kompatibilní s funkcí Plug-and-Play (PnP), takže u nich dojde k automatickému přetaktování v rámci možností daného počítače, aniž by bylo nutné ručně upravovat nastavení v BIOS. Design nového pasivního chladiče bude k dostání ve čtyřech barvách (modré, černé, rudé a bílé) a deska tištěných spojů samotného modulu bude černá, aby ti, kdo počítače sestavují, mohli vytvářet barevně sladěné systémy. Paměťové moduly HyperX FURY jsou k dispozici s následujícími taktovacími kmitočty: 1333 MHz, 1600 MHz a 1866 MHz.

Počítačové paměti HyperX FURY v blízké době doplní pevné paměťové úložiště HyperX FURY SSD, které bude rovněž určeno pro základní hráče a nadšence, kteří se chtějí do hry dostat rychleji. Disk HyperX FURY SSD umožní rychlejší start počítače i aplikací a zvýší celkovou odezvu systému.

„S potěšením přicházíme s nabídkou nejnovějšího přírůstku do naší řady paměťových modulů HyperX DRAM určenou pro začínající hráče, kteří by rádi měli co nejlepší zážitek z hraní i používání počítače,“ řekl Krystian Jaroszynski, manager strategického marketingu divize HyperX. „Je to skvělý produkt pro ty, kdo hledají způsob, jak vylepšit svůj herní počítač za dostupnou cenu.“

Paměti HyperX FURY jsou k dispozici jako moduly s kapacitami 4 GB a 8 GB a také jako sady po dvou kusech s celkovými kapacitami 8 GB a 16 GB. Vztahuje se na ně doživotní záruka, mají bezplatnou technickou podporu a vyznačují se vyhlášenou spolehlivostí značky Kingston.

Technické údaje a vlastnosti paměťových modulů HyperX FURY:

• PnP: Funkce Plug-and-Play automaticky přetaktuje paměti na maximální možnosti počítače
• Kapacity: 4 GB samostatné, 8 GB samostatné, 8 GB sada, 16 GB sada
• Frekvence*: 1333 MHz, 1600 MHz, 1866 MHz
• Latence CAS: 9, 10
• Napětí: 1,5 V
• Pasivní chladič: Stylový a agresivní v modrém/černém/rudém/bílém provedení
• Deska s tištěnými spoji (PCB): Černá
• Spolehlivost: 100% testováno
• Záruka: Doživotní

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share