Herní klávesnice Logitech G19s Gaming Keyboard

Herní klávesnice Logitech® G19s Gaming Keyboard vás zásobuje stálým přísunem informací, včetně důležitých herních statistik, aplety pro konkrétní hry a informačními panely, které si můžete přizpůsobit podle svého, to vše v plných barvách na integrovaném a nastavitelném herním LCD displeji GamePanel™.

Logitech G19s (2)

Můžete si také upravit podsvícení podle svého, vybírat lze ze 16 milionů barevných odstínů, a můžete přiřadit určitou barvu každému profilu a profilovému režimu i ve stejné hře. Pro tuto klávesnici jsou rovněž charakteristické vyspělé materiály použité pro její povrch pro delší odolnost a větší pohodlí. Hydrofobní potah na opěrce dlaní pomáhá zajistit, aby se vám ruce ke klávesnici nelepily, zatímco odolný dvojitý UV potah zaručuje extrémní trvanlivost potisků kláves.

Pomocí aplikace LGS si můžete nakonfigurovat 12 programovatelných „G-kláves“, kterým lze přiřadit až 36 různých funkcí ve třech odlišných režimech, takže jedné klávese můžete přiřadit tři makra. Klávesnice nabízí i dva vysokorychlostní porty USB 2.0, takže můžete přenášet data do a z přenosných zařízení – například přehrávačů MP3 a flash disků – a současně dobíjet zařízení napájená akumulátorovými bateriemi. Klávesnice navíc umožňuje „anti-ghosting“, čili vám dává možnost stisknout více (až 26) kláves najednou, takže můžete provádět mnoho složitých akcí, aniž by se navzájem rušily nebo docházelo k jejich vzájemnému blokování. Očekává se, že herní klávesnice Logitech G19s je k dispozici za maloobchodní cenu 5199 Kč vč. DPH (březen 2014)..

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share