Heart Of Gamers II. Generace – druhá generace legendárních strojů

HAL3000 přivádí na svět novou generaci legend se jménem Heart of Gamers. Stejně jako předchozí generace těchto herních strojů, jsou Heart of Gamers II.generace sestrojené z pečlivě vybraných komponent nevyšší jakosti aby uspokojily všechny, kteří berou hraní vážně.

HoG_II_Elite_02A protože i dokonalé se vyvíjí, přichází nova generace legendárních herních strojů s nejnovějšími technologiemi, aby zvládly i nové herní tituly v maximálních detailech a nezastavilo je ani ultra vysoké rozlišení 4K.

Nové technologie doprovázející procesory Skylake a operační paměti DDR4 zaručují ještě větší výkon, výrazný nárůst stability a 2x rychlejší interní komunikaci celého systému. Díky technologii LANGuard je komunikace s okolní sítí rychlejší a bezpečnější. Exkluzivní technologie GameFirst III přiřazuje nejvyšší prioritu herním datům a zaručuje, že nedojde během online hraní k lagování v důsledku vytěžování sítě jinými programy.

Nejrychlejší přenos dat z externích zařízení zprostředkovávají nové porty USB 3.1 a USB C. Kdo by chtěl rychlost přenosu dat povýšit na ještě vyšší úroveň, nabízí druhá generace Heart of Gamers volitelný upgrade na M.2 SSD disk, který bude mít až 5x rychlejší čtení a 3x rychlejší zápis než běžný SSD disk.

Nové sestavy Heart of Gamers tak oproti předchozí generaci nabízejí vyšší výkon, větší stabilitu, bezpečnější a rychlejší komunikaci a více i ticha díky unikátní airflow vnitřního prostoru a dokonalejšího chlazení. Co se však s novými Heart of Gamers II. generace nemění, je nadšení pro detail, precizní zpracování, nadstandardních 5 let záruky, bezstarostný servis a elegantní design.

Více informací o nové generaci herních strojů Heart of Gamers II. se dozvíte na www.HeartofGamers.cz.
Kontakt pro novináře:

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share