HAL3000 ProNet – malá a přesto výkonná PC sestava

Maličký svými rozměry a přesto se všemi potřebnými vstupy jako DVD mechanika, all in one čtečka karet, přední rychlé USB 3.0 porty a dostatečný počet USB 2.0 a 3.0 portů na zadní straně. Součástí sestavy je myš a klávesnice.

hal3000-pronet-w8p-office-g1840-4gb-1tb-dvd-cr-win8-1pro-office-2013-pro-podnikatele_i137883Počítač je možné používat ve vertikální i horizontální poloze.Nedílnou součástí počítače je samozřejmě nový operační systém Windows 8.1 Pro pro připojení do firemní sítě, díky kterému bude počítač nejen bezpečný, ale získáte i nové aplikace pro práci i zábavu a samozřejmě možnost si další stáhnout pomocí Windows Store stejně jako to znáte z chytrých telefonů. Dále pak např. zabezpečený přístup ke svým dokumentům z různých zařízení díky řešení One Drive, rychlé spouštění systému, inteligentní vyhledávání a další utility pro zjednodušení práce.

Současně s tímto počítačem získáváte také Microsoft Office 2013 pro podnikatele za zvýhodněnou cenu. Tato sada obsahuje všechny potřebné nástroje pro práci v kanceláři i doma – Word, Excel, PowerPoint, OneNote a Outlook. Licence je trvalá nepřenositelná pro 1 počítač pro domácí i komerční využití. Office 2013 pro podnikatele je navržen tak, aby vám rychleji pomáhal vytvářet obsah a umožňoval být snadněji v kontaktu díky novým funkcím, které šetří čas, a novému modernímu vzhledu. Můžete také uložit své dokumenty na internet do cloudu, zabezpečeného úložiště SkyDrive a přistupovat k nim prakticky odkudkoliv.

KONFIGURACE
Procesor: INTEL Celeron G1840 2,8GHz
Základní deska: MSI H81I, mini-ITX
Operační systém: Windows 8.1 Professional 64bit
Kancelářský balík: Microsoft Office 2013 pro podnikatele
Optická mechanika: Samsung DVD±R/±RW
Paměť: Kingmax 4 GB, 1333 MHz
Skříň: Chieftec FI-02BC-U3
Zdroj: Chieftec GPF-250P 250W
Pevný disk: Seagate Barracuda 1 TB
Příslušenství: Genius SlimStar C110 Drátový kit USB (klávesnice Slimstar 110 + myš NetScroll 200)

Na PC sestavu je poskytovaná záruka 36 měsíců a na českém trhu se pohybuje v ceně 19 990 Kč s DPH.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share