HAL3000 NUC – Miniaturní počítač Intel NUC ideální pro firemní využití

Výrobce HAL3000 uvádí novou sestavu HAL3000 NUC, která nabízí výhody platformy Intel® ve spojení s tichým chodem a miniaturním provedením umožňujícím skrýt počítač v interiéru. Počítač najde uplatnění hlavně ve firemní sféře pro maximální úsporu místa v kancelářích, na přepážkách bank, recepcích apod.

HAL3000%20NUC_02Mezi výhody HAL3000 NUC patří nejen malé rozměry konstrukce, ale také efektivní pasivní chlazení zabudovaných komponent. To vše díky speciálně navržené skříni AKASA NEWTON formátu mini ITX, která je konstruována tak, aby celá sloužila jako účinný pasivní chladič. Skříň působí velice elegantně a tak díky montážním prvkům umožňujícím diskrétní upevnění na zadní část monitorů dle normy VESA, nebude působit rušivým dojmem. Navíc díky dvojici portů HDMI lze připojit současně dva monitory a rozšířit si tak pracovní plochu.

HAL3000 NUC je sestava navržena na platformě Intel® se základní deskou Intel® DCP847SK která je osazena pasivně chlazeným procesorem Intel® Celeron 847, 4 GB operační paměti DDR3 KINGMAX a SSD diskem 60GB se systémem Windows 8.1 Professional s možností downgrade na Windows 7 Pro. Pro firmy využívající korporátní licence operačního systému, je dostupná také varianta bez OS. Sestava se vyznačuje velmi klidným a bezhlučným chodem a to díky vyřešenému chlazení a absencí tradičního pevného disku, který zastupuje úložiště na firemním serveru.

Doporučená koncová cena sestavy HAL3000 NUC je 11 350,- s DPH.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share