HAL3000 NUC Gaming W10 – herní PC v kostce

Užij si svoje oblíbené gamesy na vysoké detaily ve Full HD a když zrovna nehraješ, můžeš zapojit až šest 4K monitorů současně a proměnit tak svůj NUC v ultimátní multimediální stanici!

Čtyřjádrový procesor Intel Core i7-8705G nabízí skvělé řešení pro mini PC. Poprvé v historii se Intel spojil s AMD, aby vytvořil zcela jedinečný procesor. Čtyři jádra s osmi vlákny na vysoké frekvenci až 4,1GHz a výkonná integrovaná grafika Radeon RX Vega zajistí dostatek výkonu pro hraní nových her na střední až vysoké detaily ve Full HD. Silný procesor také umožní svižnou editaci videí nebo streamování při 720p60FPS!

Rychlý 480GB SSD disk Kingston se postará o pohotové reakce systému, aplikací i všech her. Práce s daty bude odsýpat a šetřit cenný čas. 16GB rychlé DDR4 paměti ti umožní simultánní běh veškerých nenasytných programů bez lagů a s přehledem!

Tělo o kompaktních rozměrech 22 cm na šířku, 14 cm hloubku a 3,9 cm na výšku nabízí širokou paletu moderních konektorů:
1x USB typ C, 2x Thunderbolt 3, 5x USB 3.0, 1x USB 3.0 na nabíjení a po dvojici mini Displayport a HDMI.
Vše završuje SDXC čtečka karet, 2x gigabitová síťová karta a možnost připojit až šest 4K monitorů! Je tak otázkou chvíle proměnit NUC Gaming ve výkonné produkční centrum pro náročné.

Na českém trhu se tento model prodává za cenu 33 900 Kč včetně DPH (březen 2019).

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share