HAL3000 MČR Finale 2 Pro AMD – herní špička

Zahraj si na stejném železe
jako mistři Finále MČR
v počítačových hrách!

Výkonné šestijádro AMD Ryzen 3600 s přehledem zvládne náročné hry s otevřeným světem. O vysoké FPS v onlinovkách se postará oblíbená Nvidia GTX 1660 SUPER. Ultrarychlý 1TB NVMe SSD disk s přehledem pobere systém, aplikace i každou hru v tvém aktuálním playlistu, ať už to bude nový Cyberpunk 2077, COD: Cold War nebo třeba Fortnite!

Nejoblíbenější herní počítač je teď mnohem rychlejší! Díky silnému procesoru, 16GB rychlých 3200MHz DDR4 pamětí a velkému NVMe SSD disku se ti budou svižně načítat i ty nejrozsáhlejší levely a lokace ve hrách. Výkonná grafika GTX 1660 Super zajistí stabilní FPS i ostré textury. Přidali jsme elegantní ARGB chladič procesoru, který tiše chladí a vylepšuje oblíbený design MČR s pruhy v národních barvách. V sestavě najdeš i silnější napájecí zdroj, to kdybys chtěl v budoucnu svůj stroj vylepšit.

Vrhni se do další progamingové sezóny s počítači HAL3000, navrženými speciálně pro Mistrovství České republiky v počítačových a mobilních hrách (MČR). MČR představuje v současnosti největší e-sport akci na území Česka a Slovenska s celkovou dotací výher přes 750 000 Kč! Poměř své síly s více než 25 000 hráči v nejoblíbenějších hrách současnosti v rámci celoroční kvalifikace, na jejímž konci proti sobě stanou ti nejlepší hráči česko-slovenské gamingové scény a utkají se o titul mistra ČR. V rámci soutěže vzniká každoročně nová generace oficiálních herních počítačů řady HAL3000 MČR, která splňuje ty nejvyšší nároky profesionálních hráčů i všech dalších fanoušků, kteří to s hraním myslí opravdu vážně.

Extrémně nízká odezva

Nvidia Reflex a Nvidia Ultra Low Latency mode (NULL) představují pokročilé technologie pro snížení input lagu, tedy zmenšení prodlevy mezi stiskem klávesy nebo kliknutím a projevem této akce na obrazovce. Nejvíce z Reflexu a NULL těží hráči akčních nebo onlinových her, kterým umožňuje ještě rychlejší reakce v boji se soupeři. Nvidia NULL lze zapnout v ovladačích grafické karty. Technologii Nvidia Reflex lze aktivovat v podporovaných hrách.

Plynulý obraz a kvalitní stream

Nvidia G-SYNC je kvalitní metodou synchronizace snímků s frekvencí monitoru, která předchází nežádoucímu trhání obrazu (tearingu) během rychlého pohybu a divoké akce ve hrách. Technologie vyžaduje kvalitní herní „G-SYNC“ nebo „G-SYNC compatible“ monitor.

Nvidia Encoding neboli NVENC je streamery oblíbený kodek. S novými grafikami Turing dostal vylepšení a nabízí lepší kvalitu než populární „x264 Fast preset“ kódování a to s dramaticky nižším dopadem na výkon. Jedná se tak o skvělou volbu pro hráče, co touží po streamu profesionální úrovně s 60 FPS a vysokým rozlišením

Uprav si počítač podle sebe

Padla ti do oka nějaká z našich sestav, ale potřebuješ třeba více paměti nebo větší disk? S konfigurátorem HAL3000 je změna konfigurace skladové sestavy hračka. Klikni na „Upravit konfiguraci“, jednoduše prohoď komponentu, která ti nevyhovuje, za jinou v připraveném seznamu a máš to! Hned taky uvidíš, kolik za svojí upravenou sestavu zaplatíš. Po dokončení objednávky pak budeš mít svůj vysněný počítač do týdne na stole

Na českém trhu se tento model prodává za cenu 27 990 Kč včetně DPH (září 2021).

Tato PC sestava HAL3000 je k zakoupení na eshopu oficiální prodejce PC HAL3000 – DigiZona.cz

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share