HAL3000 Intel Media Creation – počítačové multimediální centrum

Výrobce HAL3000 uvádí na trh novou sestavu zaměřenou na práci s multimédii HAL3000 Intel Media Creation. Sestava je navržena pro bezproblémovou práci s videi a jejich následný export.

HAL3000 Intel Media CreationHAL3000 Intel Media Creation vznikla ve spolupráci se společností Intel jako standard určený pro pohodlnou práci s multimediálními soubory. Práce s videi je především o práci s objemnými video soubory vyžadující rychlý a výkonný hardware. HAL3000 Intel Media Creation je proto vybavena silným čtyřjádrovým procesorem Intel® Core i7-6700 založeným na moderní architektuře Skylake, která má pozitivní vliv na zrychlení zpracování multimediálních souborů využívajících nejnovější video a audio kodeky. Vysoký výkon pro svižný a plynulý střih videí poskytne grafická karta GeForce® GTX 950. Díky této grafické kartě si přijdou na své i nároční uživatelé pracující s grafikou a fotografiemi, karta totiž podporuje široké možnosti pro připojení profesionálních kalibrovaných monitorů.

Rychlost, výkon a kapacita jsou pro práci s videi velice důležité a tak je sestava HAL3000 Intel Media Creation vybavena SSD diskem Intel 535 pro systém a programy, 16GB rychlých paměťových modulů RAM DDR4 běžících na frekvenci 2133MHz a sekundárním diskem WD pro hotové projekty o celkové kapacitě 2TB.

Celá sestava je navržena pro plynulou práci s multimédii, s ohledem na nízkou spotřebu elektrické energie a na tichý provoz. Díky tomu sestava nebude rušit ani při náročnější práci v plné verzi multimediálního softwaru od společnosti Magix, který je dodáván spolu se sestavou a umožní naplno využít potenciál počítače při práci s multimédii.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share