HAL3000 Intel Core Extreme Edition – první sestava na procesoru Intel Core Extreme Edition

HAL3000, lídr v oblasti výroby počítačových sestav, představuje technologickou novinku HAL3000 s novým procesorem Intel® Core™ Extreme Edition. První osmijádrový desktopový procesor byl již kompletně otestován v sestavě HAL3000, a tak byly ověřeny jeho provozní vlastnosti v reálném provozu.

HAL3000 Intel Core Extreme Edition (4)HAL3000 tak může jako první nabídnout svým klientů jistotu stabilní sestavy s těmito novými technologiemi. Nová řada procesorů Intel® totiž se sebou přináší nejen větší výkon procesorů, ale také novou čipovou sadu X99, nový socket 2011-3 a možnost použít zcela nové paměťové moduly RAM DDR4, které nabízí vyšší frekvence při nižším napětí. Testy a měření tak byly zaměřeny na výkon, chlazení a kompatibilitu nových komponent.

V sestavě HAL3000 Intel® Core™ Extreme Edition byl použit nejvýkonnější model nové řady, a to procesor Intel® Core™ i7-5960X, jehož základní frekvence startuje na 3,0GHz, přičemž díky technologii Intel Turbo Boost 2.0 dosahuje frekvence až 3,5GHz. I přes vyšší TDP než u předešlé generace jsou provozní vlastnosti procesoru na velmi dobré úrovni, teplota CPU nepřesáhla hodnotu 65°C ani při maximální zátěži s použitím standardního chlazení. Naměřený procentuální nárůst výkonu oproti předešlému nejvýkonnějšímu modelu i7-4960X je pak přibližně 30% v multivláknových aplikacích, které simuluje například benchmark Cinebench R11.5. K celkovému zrychlení sestavy však přispívají také nové paměťové moduly DDR4 od společnosti Crucial s celkovou kapacitou 32GB pracující na frekvenci 2133MHz. Uvedené hodnoty jsme naměřili na základní desce společnosti MSI X99S Gaming 7.

S každou sestavou HAL3000 dostáváte také servisní službu BEZSTAROSTNÝ SERVIS HAL3000 na 3 roky. Tato služba Vám v případě poruchy zaručí rychlou a pohodlnou opravu Vašeho PC.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share