HAL3000 AIO TOUCH – celodotykové PC vše v jednom

Česká značka osobních počítačů již delší dobu nabízí zajímavou řadu dotzkových PC.  Jde o ideální doplněk pro každou moderní domácnost. Vyhledání nového receptu, nakupování na internetu nebo diskuze na Vaší oblíbené sociální síti jsou jen střípky z možností využití. Dostatečný výkon a cenová dostupnost jsou poznávacím znamením této řady.

imgbigIntegrovaná grafická karta Intel HD Graphics je ideální pro veškeré multimediální funkce. Podporuje přehrávání HD videa a má dostatečný výkon pro nenáročné hry. Výhodou tohoto řešení je nízká spotřeba a hlučnost.  HAL3000 plně podporuje a především doporučuje operační systém Microsoft Windows 7 nebo 8. Ideální v tomto případě je je Windows 8. který je přímo zaměřený na dotykové zařízení a monitory.

Ovládat lze počítač pouhým dotykem. S podporou MultiTouch můžete pohodlně zvětšovat fotky, zoomovat, nebo je otáčet. Vždy dostatek výkonu pro jakýkoliv úkol při zachování nízké spotřeby elektrické energie – to jsou přednosti procesorů řady Intel Core i3.

Moderní a elegantně řešený multimediální All-in-One počítač HAL3000 ukrytý ve Full HD displeji s multidotykovým ovládáním. Zařízení jednoduše umístíte na stůl, zapojíte do zásuvky a nic už nemůže zabránit nekonečné multimediální zábavě, kterou si můžete sami řídit jednoduchými gesty prsty.

K dispozici je několik variant této počítačové řady, které lze zakoupit v ceně kolem 18 000 Kč s DPH (říjen 2014).

Print Friendly, PDF & Email
Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

TOPlist
Share