Genius SlimStar i8050 – bílý bezdrátový set klávesnice s myší

Společnost Genius uvádí na náš trh nový designový bezdrátový set myši a klávesnice z řady SlimStar i8050, který je reakcí na požadavky trhu a velký nedostatek bezdrátových setů tohoto provedení. Elegantní zcela bílý bezdrátový set SlimStar i8050 je jasnou volbou pro milovníky tohoto stylu a jistě se bude vyjímat v pracovnách i na stolech studentů

Slimstar i8050 white - miniSpolečnost Genius uvádí na náš trh nový designový bezdrátový set myši a klávesnice z řady SlimStar i8050, který je reakcí na požadavky trhu a velký nedostatek bezdrátových setů tohoto provedení. Elegantní zcela bílý bezdrátový set SlimStar i8050 je jasnou volbou pro milovníky tohoto stylu a jistě se bude vyjímat v pracovnách i na stolech studentů.

Elegantním provedením přednosti tohoto setu zdaleka nekončí. Klávesnice je vybavena extra tichými klávesami a při práci tak neruší uživatele ani okolí nepříjemným klapáním.
Nechybí ani řada 12 funkčních kláves a podpora operačního systému Windows 8. Mezi speciální klávesy pro tento operační systém patří klávesa pro ukončení současné aplikace, klávesa pro přepínání mezi aplikacemi a také klávesa pro vyhledávání aplikací.

Na své si přijdou i milovníci sociální sítě Facebook, pro které je připravena klávesa, která uživateli jedním stisknutím automaticky otevře tuto oblíbenou stránku a tak se rychleji dostane k zábavě.

Klávesnice je napájena jednou baterií typu AAA a myš jednou baterií typu AA. Díky použitému infračervenému sensoru s rozlišením 1200dpi a nízkou spotřebou, je myš schopna pracovat až 18měsíců a to právě na jedinou baterii AA. Obě zařízení jsou pak vybaveny LED indikací sloužící pro informaci uživatele o nízkém stavu baterie a nutnosti brzké výměny. Pro připojení tohoto bezdrátového setu k PC slouží jeden USB pico přijímač a tak myš i klávesnice obsadí pouze jednu USB pozici.

Doporučená koncová cena bílého setu Genius SlimStar i8050 je: 490,- s DPH. Na zařízení se vztahuje záruka výrobce 24 měsíců.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share