Genius NX-6550 – úsporná myš s vydrží 18 měsíců

Společnost Genius uvedla na náš trh novou bezdrátovou myš NX-6550 ve dvou barevných provedeních. Nový model se hodí pro každého uživatele, díky kompaktním rozměrům je vhodná jak pro pravidelné přenášení v tašce notebooku tak i pro každodenní práci kdy skvěle padne do ruky.

genius6550Optická myš Genius NX-6550 byla vyrobena s důrazem na efektivní a energeticky úsporný provoz tzv. „Green Optical Mouse“. Green Optical Mouse využívá infračerveného sensoru a snížené spotřeby měniče čímž umožňuje provoz myši s velice nízkou spotřebou energie. To zvyšuje provozní dobu myši až na 18 měsíců na jednu baterii typu AA. Aby uživatel nebyl zaskočen vybíjející se baterií, je její nízký stav indikován diodou na hřbetu myši.

V dnešní době mobilních zařízení je těžké si pamatovat, která zařízení používají baterie AA a která AAA, obzvlášť pokud je měníte jednou za 1,5 roku. Proto je myš Genius NX-6550 vybavena speciálním uložením, které se automaticky přizpůsobí velikosti baterie a umožňuje tak provoz na oba typy baterií AA i AAA.

Prostor baterie se nachází na spodní straně myši pod snadno přístupnými dvířky, kde je také prostor pro uložení USB přijímače. Tak je snadno a rychle dostupný a bezpečně uložený při cestování, tím nehrozí jeho ztráta.

Genius NX-6550 je plně kompatibilní s operačním systémem Windows 8. A nejen to, čtvrté tlačítko myši, umístěné hned za prostředním kolečkem, slouží pro přepínání mezi tv. Metrem a poslední spuštěnou aplikací. Pro uživatele operačního systému Windows 7 a starší, má tlačítko funkci „zpět“ například v internetovém prohlížeči. Pro přepínání mezi těmito módy jednotlivých OS stačí současně stisknout levé a pravé tlačítko spolu s prostředním kolečkem současně.

Doporučená koncová cena Genius NX-6550 je: 265,- s DPH

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share