Genius Micro Traveler 9000R – nejmenší bezdrátové myši na světě

Společnost Genius uvedla na náš trh nové myši z řady Micro Traveler a rovnou nejmenší bezdrátové myši na světě s vestavěným akumulátorem – Micro Traveler 9000R.I přes opravdu miniaturní rozměry, které jsou 68 x 48 x 31mm, je myš vybavena optickým sensorem s vysokým rozlišením 1200dpi a kvalitní Li-pol baterií s kapacitou 240mAh která na jedno nabití vydří až 4týdny.

MicroTraveler 9000R Společnost Genius uvedla na náš trh nové myši z řady Micro Traveler a rovnou nejmenší bezdrátové myši na světě s vestavěným akumulátorem – Micro Traveler 9000R. Nový model je určen všem uživatelům, kteří hledají elegantní a stylové provedení myši skvěle se hodící například k ultrabookům a kterou mohou mít stále sebou. Vyrábí se ve třech barevných provedeních a tak si vybere každý dle vlastního vkusu. Jde o ideální kombinaci pohodlného použití a velikosti, je tak vhodná pro cestování, porady, nebo pro studenty na přednáškách.

Bezdrátová myš Micro Traveler 9000R pracuje na standardní frekvenci 2,4GHz a komunikuje pomocí pico přijímače, který je možné při přenášení notebooku nechat zapojený v USB portu, nebo jej zasunout do myši když si ji berete sebou. Myš pak spolu s přijímačem váží pouhých 38g a tak uživateli nebude překážet, ani pokud si ji dá například do kapsy.

I přes opravdu miniaturní rozměry, které jsou 68 x 48 x 31mm, je myš vybavena optickým sensorem s vysokým rozlišením 1200dpi a kvalitní Li-pol baterií s kapacitou 240mAh která na jedno nabití vydří až 4týdny. O nízké úrovni stavu baterie uživatele včas informuje dioda umístěná na hřbetu myši. Díky vestavěnému microUSB portu pak jednoduše myš připojíte kabelem do počítače, nebo USB nabíječky a myš dobijete.

Součástí balení je také miniaturní držák “Stick-N-Go”, který snadno přilepíte například na víko notebooku. Myš tak při přenášeni snadno přichytíte k notebooku a již se nestane, že by Vám myš upadla nebo jste nevěděli jak vše přenést na poradu.

Doporučená koncová cena Micro Traveler 9000R je: 340,- s DPH

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share