Genius KB-G200 – herní klávesnice za skvělou cenu

Společnost Genius uvádí na náš trh novou klávesnici Genius KB-G200. Tuto novou klávesnici za skvělou cenou uvítají především začínající hráči nebo ti, kteří rádi po práci relaxují hraním her.

Genius KB-G200-3Klávesnice Genius KB-G200 je díky tichému chodu kláves vhodná domů i pro práci v kanceláři. Vysoce odolný laserový potisk kláves s CZ a SK layoutem tak dlouhodobě vydrží bez nepříjemného vytrácení potisku. Přesnou odezvu stisknutých kláves bez chyb zaručuje technologie Anti-ghost, která umožňuje stisknout až šest kláves současně aniž by došlo k chybě. Tato technologie je pro hráče velice důležitá zejména při hraní akčních FPS titulů.

Součástí balení klávesnice Genius KB-G200 jsou také červené vyměnitelné klávesy, sloužící pro lepší orientaci na klávesnici při hraní her. Je tak k dispozici 8 nejčastěji používaných herních kláves, a to šipky a písmena „WASD“.

U elegantního černo-červeného designu bylo pamatováno i na praktičnost a nehody, které se při hraní her stávají, a tak je klávesnice je odolná proti polití.

Doporučená koncová cena produktu Genius KB-G200 činí: 280,- s DPH

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share