Genesis Thor 420 RGB s mechanickými spínači Content Slim Blue

Jedinečný ultratenký kovový design ve spojení s modrými mechanickými spínači s životností až 50 milionů kliknutí a s aktivací při pouhých 1,2 mm. Mechanická klávesnice Genesis Thor 420 RGB, seznamte se!

Genesis Thor 420 RGB je ultratenká mechanická klávesnice určená pro náročné uživatele, kteří ocení její pokročilé funkce, ale také stylový design. Srdcem Thor 420 RGB jsou ploché mechanické spínače s velmi krátkým aktivačním bodem, pouze 1,2mm, pro bleskurychlou reakci s maximální efektivitou. Klávesnice je vybavena softwarem, díky kterému je možné nahrávat libovolná makra a spravovat 22 režimů podsvícení. Kvalitní zpracování, hliníkové tělo a mechanické spínače s životností 50 milionů kliknutí jsou zárukou odolnosti a spolehlivosti.

Ploché mechanické spínače

Thor 420 RGB je vybavena plochými mechanických spínači ContentSlim Blue, které přinášejí nejnovější technologii s velmi krátkým aktivačním bodem, pouze 1,2mm, pro bleskurychlou reakci s maximální efektivitou. Tyto spínače se od klasických mechanických spínačůodlišujítaké tichým chodem při zachování výrazného kliku v aktivačním bodě pro zpětnou informaci o provedení příkazu. Spínače Thor 420 RGB vyžadují pro sílu stisku potřebnou k aktivaci klávesy jen 45 gramů, což mimo jiné výrazně snižuje únavu při mnohahodinovém používání.

Nízkoprofilové hliníkové tělo

V reakci na potřeby hráčů Genesis navrhnul klávesnici s velmi robustním hliníkový tělem a ultra-plochým profilem, což zvyšuje komfort používání a dává širší možnosti využití, jak při hraní, tak i při každodenní práci. Navíc elegantní provedení z kartáčovaného hliníku dává klávesnici stylový vzhled, který ji odlišuje od ostatních modelů dostupných na trhu.

Funkční klávesy připravené na rozkazy

Thor 420 RGB má funkční multimediální klávesy přiřazené ke klávesámF1 – F12, které umožňují ovládat média a využívat funkční zkratky.

Stylový design a podsvícení

Ve virtuálním světě hraje velkou roli stylový design, a proto tvůrci Thor 420 RGB kladli vysoký důraz na eleganci s možností personalizace při 22 režimech podsvícení.

N-Keyrollover

Klávesnice je vybavena technologií N-Keyrollover, která zajistí, že klávesnice spolehlivě zaregistruje všechna kliknutí bez ohledu na to, kolik kláves uživatelnajednou stiskne.

Pokročilý software

Klávesnice Thor 420 RGB je dodávána s pokročilým softwarem, který umožňuje nahrávat libovolná makra ale také například spustit pomocí jediného tlačítka vítěznou palbu. Software dále umožňuje spravovat RGB podsvícení a 22 světelných efektů. 

Dostupnost a cena
Klávesnice Genesis Thor 420 RGB je dostupná prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců za doporučenou koncovou cenu2 188 Kč včetně DPH.

Vlastnosti a technické specifikace

Ploché mechanické spínače ContentSlim Blue

Herní software s editorem maker a profilů

RGB podsvícení s 22 světelnými efekty

N-KeyRollover

Odolné hliníkové tělo

Výklopné nožky umožňují nastavení úhlu naklopení klávesnice

Možnost záměny kláves „WASD“ na klávesy s funkcí šipky

12 multimediálních kláves

Blokování klávesy Windows

Tišší provoz

Vestavěná paměť

Stylový design

US layout

Mechanismus kláves: mechanický

Typ spínačů: ContentSlim Blue

Počet kláves: 104

Počet multimediálních kláves: 12

Délka dráhy spínače: 2,5 mm

Síla potřebná k aktivaci: 45 g

Bod aktivace spínače: 1,2 mm

Software: Ano

Životnost spínačů: 50 milionů kliků

Barva podsvícení kláves: RGB

Rozměry klávesnice: 418 ×113×24 mm

Hmotnost klávesnice: 573 g

Rozhraní: USB 2.0

Délka kabelu: 1,65 m

Systémové požadavky: Windows XP, Vista, 7, 8, 10, Linux, Android

Video: https://youtu.be/u0t8Nv1nmIA

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share