Genesis Thor 404 TKL je nová mechanická klávesnice pro náročné hráče

Společnost Genesis představuje nástupce svého uznávaného a oceňovaného modelu Thor 303 TKL. Nová klávesnice Genesis Thor 404 TKL byla vytvořen s ohledem na náročné požadavky hráčů

Genesis Thor 404 TKL je nová mechanická klávesnice, která kombinuje vlastnosti svého předchůdce s novými řešeními, a díky novým spínačům vytváří produkt ideální jak pro začínající hráče, tak pro zkušené profíky.Uživatelé si mohou vybrat mezi spínačiGateronYellow Pro s lineární mechanikou a univerzálními spínačiKailh Box Brown V2. Navíc jsou obě verze k dostání v bílém nebo černém provedení.

Podle údajů výrobce mají spínače GateronYellow Pro výdrž 60 milionů kliknutí, perfektní dynamiku a také 2mm aktivační vzdálenost pro tlak 50 g. Spínače Kailh Box Brown V2 se naopak vyznačují zřetelným aktivačním bodem a výjimečnou pružností. Tyto spínače vyčnívají z davu díky odolnosti 80 milionů kliknutí a2mm aktivační vzdáleností pro tlak 55 g.

A co je důležité, klávesnice využívátechnologii Hot-Swap, který umožňuje výměnu výchozích spínačů za libovolné 5pinové mechaniky, včetně spínačů od společností jako Cherry MX, Kailh a mnoha dalších. Klávesnice Genesis Thor 404 TKL je také vybavena zdokonalenými stabilizátory a vysoce kvalitním mazáním, což se projevuje lepším pocitem při hraní a vysokou přesností v každé situaci.

Ve srovnání se svým předchůdcem nabízí Thor 404 TKL plně uzavřený kryt klávesnice neplovoucího typu, který zaručuje stabilitu klávesnice a kláves za všech okolností. Navíc je ideální volbou pro uživatele, kteří mají rádi, když je jejich zařízení tiché. Podle údajů výrobce je hlasitost kláves výjimečně nízká díky speciální pěně ukryté uvnitř. Kromě toho stojí za zmínku, že nová klávesnice obsahuje specializovaný software pro vytváření klávesových zkratek, maker a úpravu LED RGB podsvícení.

Mechanická klávesnice Genesis Thor 404 TKL Silent Switch je dostupná prostřednictvím vybraných prodejců a resellerů v bílém nebo černém provedení.Klávesnice Genesis Thor 404 se spínačiGateron je k dostání za cenu od 1 781 Kč a varianta Genesis Thor 404 se spínačiKailh za 1 999 Kč.

https://genesis-zone.com/product/thor-404-us-black-gateron-yellow-pro
https://genesis-zone.com/product/thor-404-us-black-kailh-box-brown

Technické specifikace:

● Komunikace: kabelová

● Rozhraní: USB

● Mechanismus kláves: mechanický

● Typ spínače: mechanický: GateronYellow Pro nebo Kailh Box Brown V2

● Barvy osvětlení: RGB

● Délka kabelu: 180 cm

● Počet tlačítek: 87

● Odolnost kláves: 60 milionů (GateronYellow Pro) nebo 80 milimonů (Kailh Box Brown V2)

● Vzdálenost aktivace: 2 mm

● Aktivační síla: 50 g (GateronYellow Pro) nebo 55 g (Kailh Box Brown V2)

● Zpoždění: 1 ms

● Podporované operační systémy: Android, Linux, Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

● Technologie tisku kláves: dvojité vstřikování

● Součástí balení jsou 2 náhradní mechanické spínače, montážní držák

● Rozměry: 358 × 133 × 38 mm

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share