Gamdias HEBE V2 – headset s variabilním připojením

Novinkou z dílny společnosti GAMDIAS je headset HEBE V2. Jde o pokračování oblíbeného headsetu, který prošel několika změnami. Headset je samozřejmě opět zaměřen především na hráče, ale díky elegantnímu matnému černému designu je vhodný také pro práci a konferenční hovory.GAMDIAS HEBE V2 61024x768Změny se ovšem netýkají pouze vzhledu, headset GAMDIAS HEBE V2 se liší na první pohled novým náhlavním mostem, který svou velikost plynule přizpůsobí potřebám uživatele, téměř „nic“ neváží a tak je celý headset lehčí. Mušle, které pohodlně dosednou kolem ucha a tlumí tak rušivé zvuky okolí, jsou vybavené kvalitními 50mm měniči s neodymovými magnety.

Na levé mušli se nachází sklopný flexibilní mikrofon, který je možné ohnout do libovolné polohy dle preferencí. Opletený kabel vedoucí z headsetu je ukončen ovladačem hlasitosti, který je vybaven vstupem pro jack 3,5mm. Headset se totiž dodává se dvěma koncovými kabely pro propojení mezi ovladačem hlasitosti a koncovým zařízením. Kabely se liší v zakončení, kdy jeden je zakončen standardně dvojicí konektorů jack stereo pro sluchátka a mono pro mikrofon. Druhý kabel je zakončen jedním konektorem jack společným pro sluchátka i mikrofon. To umožňuje uživateli propojit headset i s mobilními zařízeními, Playstation 4 nebo notebookem, kde se tento společný vstup/výstup zpravidla používá.

Rozměry headsetu HEBE V2 jsou 179 x 100 x 230 mm. Předpokládaná koncová cena GAMDIAS HEBE V2 je: 1 090,- s DPH

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share