GAMDIAS EROS V2 – hadset s USB a jack připojením

Společnost GAMDIAS na českém  trhu uvedla novinku GAMDIAS EROS V2 elegantní herní headset, který si oblíbí jak hráči na PC tak i hráči na Playstation 4. GAMDIAS EROS V2 se vyznačuje především variabilitou připojení, kterou nabízí.

GAMDIAS EROS V2 (4)Díky systému odpojitelného ovladače, lze headset připojit pomocí 4 pólového konektoru jack 3,5mm, nebo pomocí USB, to dává uživateli svobodu ve výběru a neomezuje jej na pouhé použití s PC. Připojení USB je vhodné zejména pro PC a notebooky kde lze využívat možnosti virtuální reprodukce prostorového zvuku 7.1. Připojení pomocí 4 pólového konektoru jack 3,5mm je pak vhodné zejména pro herní konzole Playstation 4, mp3 přehrávače, mobilní telefony, nebo tablety, které tento univerzální konektor podporují a je tak díky tomu možné s tímto headsetem také telefonovat. Tím se tento headset stává vysoce variabilním a je možné jej použít téměř s každým zařízením

Celému designu dominuje odlehčená konstrukce náhlavního mostu se samonastavitelným pásem. Díky tomu headset padne okamžitě bez nastavování každému uživateli. Pohodlné měkké náušníky jsou vybavené měniči s neodymovými magnety o průměru 50mm, které zastanou frekvenční rozsah od 20Hz-20kHz s impedance headsetu 32 Ohm.

Otočné flexibilní rameno citlivého mikrofonu lze libovolně nastavit podle potřeb uživatele, nebo jej lze sklopit podél mušle tak aby nepřekáželo, pokud není zrovna využíván.

Rozměry headsetu GAMDIAS EROS V2 jsou 179 x 100 x 230 mm.  Předpokládaná koncová cena GAMDIAS EROS V2 je: 1 350,- s DPH (září 2014)

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share