Gamdias Erebos – nové herní myši s magnetickými panely

Společnost GAMDIAS přináší na trh nové herní myši GAMDAIAS EREBOS. Novinka, kterou si oblíbí a pro svoje potřeby upraví jak praváci, tak i leváci a to díky skvělému systému výměnných bočních panelů a symetrickému provedení.

GAMDIAS EREBOSGamdias Erebos přichází ve dvou provedeních s laserovým sensorem o vysokém rozlišení 8200 dpi a s optickým sensorem s rozlišením 3500 dpi. Oba modely jsou symetrické a jsou vybavené excelentním systémem výměnných bočních panelů, které uživateli umožňují upravení ergonomie myši. Pro ty uživatele, kterým nevyhovuje symetrické uspořádání, je tu možnost kombinovat panely dle vlastních preferencí a to vždy jak pro leváky tak i praváky.

Navíc jsou oba modely vybavené čtyřmi 5g závažími pro přizpůsobení váhy myši a odezvou až 1000MHZ. Tyto programovatelné 8 tlačítkové herní myši GAMDIAS EREBOS jsou vybavené kvalitními spínači OMRON, které vydrží až 10 milión kliknutí.

Interní paměti s kapacitou 256kB je k dispozici pro laserové provedení a 64kB pro provedení s optickým sensorem. V obou případech je interní paměť určena pro ukládání nastavení vlastních herních profilů z unikátního softwaru HERA.

Předpokládané koncové ceny jsou (červenec 2014):

GAMDIAS EREBOS Optical – 980,- s DPH.

GAMDIAS EREBOS Laser – 1 490,- s DPH

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share