Fotopast B3 GSM 4G s GPS lokací, ovládáním na dálku a neviditelným přísvitem

Fotopast B3 GSM 4G patří mezi nejprodávanější fotopasti z nabídky SpyShop24.cz. Fotopast B3 je moderní outdoorová kamera, jejíž pokročilé funkce z ní dělají ideální volbu jak pro amatérské uživatele, tak i pro profesionální použití. Fotopast B3 GSM 4G zvládne video ve Full HD o délce od 5 do 60 sekund a fotografie v rozlišení až 12 Mpix. Díky velmi rychlé reakční době 0,35 s začne záznam okamžitě po detekci pohybu. K přednostem této fotopasti patří také modul GSM pro přenos dat, geolokace GPS, podpora sítě 4G a funkce ovládání na dálku dedikovanou aplikací. Pro své pokročilé možnosti a snadné ovládání najde fotopast B3 uplatnění při ochraně pozemků, lesa a při pozorování přírody.

Fotopast B3 GSM 4G s GPS lokaci, ovládáním na dálku a neviditelným přísvitem B3 je profesionální fotopast pro skrytý monitoring lesů, pozemku a dalších venkovních míst. Model disponuje 57 IR diodami v pásmu 940 nm, které zajistí neviditelné noční osvětlení a modulem GSM pro přenos dat na dálku. Výrobek je doporučován pro použití lesní správou, pro ochranu hospodářských objektů a k tichému pozorování zvířat v jejich přirozeném prostředí.

„Fotopasti jsou účinným nástrojem ochrany majetku. Mají ale celou řadu dalších využití,“ vysvětluje Přemysl Lezianka, technický poradce SpyShop24.cz pro Českou republiku, a dodává: „Námi dodávané fotopasti využívají například lesníci, ochránci přírody nebo silové složky, a to ve výjimečně obtížných podmínkách.“

Fotopast B3 stručně

  • Full HD video s audio záznamem (5-60 s) v rozlišení 640×480, 1280×720, nebo 1920×1080. Kvalita fotografií ve třech úrovních 5 Mpix, 8 Mpix, nebo 12 Mpix. Funkce smyčkového nahrávání.
  • Pro noční záznam s dosahem 20 metrů je k dispozici přísvit s 57 IR diodami. Frekvenční pásmo 940 nm zajistí „neviditelnost“ nejen pro zvířata ale i pro lidské oko.
  • Mimořádně široký zorný úhel objektivu 100°. Kamera B3 tedy zachytí více než běžná fotopast. Detekce pohybu je v rozsahu 80°.
  • Fotopast B3 reaguje rychle. Uzávěrka s rychlostí 0,35 s umožní zachytit vše, co se v zorném úhlu pohne.
  • Fotopast odolá nepříznivým venkovním podmínkám podle normy IP66.
  • Díky modulu GSM – 4G a funkci SM je možné sdílet pořízené fotografie s telefonním číslem přiděleném SIM kartě prostřednictvím MMS zpráv. Při vyšším rozlišení fotografií a videa lze využít přenos přes zadanou e-mailovou adresu (je nutná služba SMTP nebo FTP). Fotopast B3 je možné ovládat dedikovanou mobilní aplikací. Pomocí této aplikace je nastavení přístroje a pořizování záznamu snadné.
  • B3 má vestavěný GPS modul, a dokáže tak na záznamu poskytnout přesné geografické souřadnice. Uživatel tuto funkci ocení, pokud využívá více fotopastí.

Cena a dostupnost:

Fotopast B3 GSM 4G je dodávána na trh prostřednictvím internetového obchodu Spyshop24.cz za 9 350 Kč včetně DPH.

Poznámka k přiloženým fotografiím: Zobrazená podoba kamufláže se může lišit.

Technické specifikace a parametry fotopasti B3

Snímač: 12 MPx

Objektiv: 100°, F=3.0

Úhel záběru detekce: 80°

Vyvážení bílé: auto

Automatický IR filtr: ano

GSM modul: ano

WiFi: ne

Rozlišení snímků: 12 MPix/ 8 MPix/ 5 MPix

Formát snímků: foto – JPG / video – AVI

Rozlišení videa: 1920×1080p 30 fps / 1280×720

Délka videa: 5 – 60 s, video se zvukem

Displej: barevný TFT 2″ pro nastavení

IR přísvit pro noční vidění: neviditelný 940nm / dosah do 20 m / 57 diod IR

Detekce pohybu PIR rychlost: 0,35 s, regulace citlivosti 3 možnosti, dosah do 20 m

Přeposílání záznamu: MMS SMS e-mail (GPRS, SMTP, FTP)

Aktivační čas po detekci pohybu: 0,8 – 1 s (lze nastavit)

Paměť: vyměnitelné paměťové SD karty do 32GB

Smyčkové nahrávání: ano

Napájení: 12 × baterií AA (alkalické nebo lithiové) / externí zdroj

Výdrž: až 12 měsíců (lithiové baterie)

Časové razítko: datum / čas / teplota / měsíční fáze / tlak

Zabezpečení: 6místný PIN

Certifikáty: FCC, CE

Provozní teplota: -25° C ~ +60 °C

Rozměry: 148×117×78 mm

Hmotnost 448 g

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share