EVOLVEO přináší nový ventilátor pro chlazení i atraktivní barvy a bohaté světelné efekty

Nový RGB ventilátorEVOLVEO PTERO FR1 rozšiřuje nabídku ventilátorů této značky pro počítačové skříně. Vedle nesporného přínosu ventilátorů pro cirkulaci vzduchu uvnitř skříně, a tedy i chlazení jednotlivých komponent počítače, mají ventilátory i nezanedbatelnou funkci,jak vylepšit designa celkový vzhled počítačové skříně,která se může stát atraktivním prvkem interiéru a vzbudí zaslouženou pozornost.Běžné skříně jsou často osazeny jen jednoduchými jednobarevnými ventilátory, nebo jsou dodávány bez ventilátorů. EVOLVEO rozšiřuje možnosti,jak vyšperkovat počítačovou skříň, tak aby nebyla nudná a pohled na ni nikdy neomrzel.

Ventilátor má průměr 120 mm, šestipinový konektora pětivoltové napájení, dosahuje maximální rychlost 1100 otáček za minutu a zajišťují maximální průtok vzduchu až 32 CFM. Ložiska typu Rifle jsou velmi tichá, hlučnost je pouhých 23 dB. Ventilátor má po 12 kusech RGB LED světel.

Ventilátor EVOLVEOPTERO FR1 vytváří pomocí sedmi barev osm světelných efektů, od automatického prolnutí dvou barev s přepnutím do následující barvy až po efekty typu breathing (postupné stmívání a rozsvěcování, pomalý rozpad paprsku na malé části a přechod do jiných barev). Jedná se o tzv. typ ring podsvícení, s LED diodami umístěnými v kruzích po obvodu po obou stranách. Ventilátor umožňuje najednou zobrazit všech sedm barev duhového spektra. Tento ventilátor je funkční s kabelem EVOLVEO A2 nebo s pomocí řadiče EVOLVEO C1 a základními deskami, které podporují RGB ventilátory (mimo jiné GIGABYTE se SW RGB Fusion, MSI se SWMysticLightSync, ASUS se SW AURA, ASRock se SW RGB LED). Pro uživatele,kteří nemají základní desku podporující RGB ventilátory, je v nabídce řadič EVOLVEO C2 s dálkovým ovládáním. 

Celkový vzhled počítačové skříně lze dále vylepšit pomocí RGB LED pásku EVOLVEO 25S2 s možností sériového zapojení více pásků k sobě. Pásek je opatřen magnetem pro jednoduché uchycení na kovové části počítačové skříně. Má sedm barev a čtyři automatické efekty. Pásek je funkční pouze s kabelem EVOLVEO A2 nebo s řadičem EVOLVEO C1 a dálkovým ovladačem, který umožňuje přepínání barevných režimů. Kabel A2 lze použít v případě připojení základních desek podporující RGB.


Dostupnost a cena
VentilátorEVOLVEOa řadiče s dálkovým ovládánímjsou dostupné prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců. Doporučená koncová cena pro EVOLVEOPTERO FR1 je 319 Kč včetně DPH, pro řadič EVOLVEO C2 s dálkovým ovládáním 280 Kč včetně DPH. RGB LED pásekEVOLVEO 25S2se prodává za 199 Kč včetně DPH. Kabel EVOLVEO A2 má doporučenou cenu 109 Kč včetně DPH.

Specifikace:

• 12ks RGB LED
• 7 barev: modrá, světlemodrá, červená, zelená, žlutá, bílá, růžová
• 8 unikátních efektů
• ložisko: rifle
• otáčky: max 1100 RPM
• průtok vzduchu: max 32 CFM
• hlučnost 23 dB
• rozměr: 120 × 120 × 26mm

Video s efekty:

Print Friendly, PDF & Email
Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

TOPlist
Share