EVOLVEO deXy 3 je multifunkční zařízení spojující ergonomický podstavec pod monitor

EVOLVEO, značka spotřební elektroniky s českou tradicí, rozšiřuje nabídku ergonomických podstavců pod monitor a představuje novinku, EVOLVEO deXy 3. Plně vybavený, multifunkční podstavec pod monitor zlepšuje ergonomii práce s počítačem a nabízí několik užitečných funkcí.

Podstavec pod monitor EVOLVEO deXy 3 má nosnost až 25 kg a jeho šířku je možné nastavit v rozsahu 420 až 520 mm. Je vhodný pro všechny tipy monitorů a je možné jej použít i s notebookem. Vybavení je rozšířeno o vestavěný stojan na mobilní telefon nebo tablet a výsuvný ukládací prostor.

EVOLVEO deXy 3 navíc oproti běžným podstavcům na trhu nabízí nejen oblíbenou a využívanou funkci USB rozbočovače (2× USB 3.2 Gen 1 a 1× USB-C Gen 1), ale i integrovanou dokovací stanici pro 2,5palcový disk HDD nebo SSD. Napájení je řešené pomocí 230V adaptéru, který je součástí dodávky.

V nabídce jsou i modely deXy 2 a deXy 1 bez rámečku na disk, respektive bez USB rozbočovače.

Dostupnost a cena
Multifunkční podstavce pod monitor EVOLVEO deXy 3je dostupný prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců. Doporučená koncová cena je 1 290 Kč včetně DPH

Specifikace

• 2,5″ HDD/SSD dokovací stanice

• 2× USB 3.2 Gen1 + 1× USB-C Gen 1

• rozměry: 420-520 × 200 ×80mm

• Nastavitelná šířka podstavce

• Odolná konstrukce s nosností až 25kg

• Výsuvný ukládací prostor

• Materiál: Plast a kov

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share