Doporučená příslušenství Belkin na prázdninové cesty

Pořiďte si snadné bezdrátové nabíjení, kvalitní audio a další příslušenství. Sluchátka SoundForm s potlačením šumu a bezdrátová sluchátka přes uši nabízejí vysoce věrný poslech a zároveň vám umožní slyšet a být slyšet při hovorech.

Používejte powerbanky, produkty pro nabíjení více zařízení a audio vhodné pro děti. Pokud cestujete s více zařízeními, zvažte nabíječky s více porty USB-C nebo kombinací portů USB-C a USB-A, abyste mohli nabíjet zařízení všech současně.

Zůstaňte nabití, mějte svá zařízení připojená a nikdy nezmeškejte žádný hovor. Tedy pokud nechcete. Když léto znamená služební cestu, oceníte kompaktní a lehkou nabíječku, kterou snadno sbalíte do zavazadla. Přenosné rozbočovače pomohou z vašeho notebooku vytvořit výkonnou pracovní stanici vhodnou na cesty.

BelkinBoostCharge – magnetická bezdrátová power banka 5K se stojánkem

Přenosná magnetická bezdrátová powerbanka 5K + stojánek poskytuje vašemu iPhonu bezpečný 7,5W bezdrátový nabíjecí výkon bez kabelů a nutnosti připojení ke zdroji napájení. Rozkládací stojánek nabízí pohodlný a hands-free způsob, jak během nabíjení streamovat nebo vést videohovory.

BelkinSoundFormPulse – sluchátka s potlačením okolního šumu

Vychutnejte si vysoce věrný zvuk a prémiové funkce. Tři mikrofony v každém náušníku s technologii Hybrid ANC (ActiveNoiseCancelling), která ztiší rušivé vlivy okolí.

BelkinBoostChargePro – bezdrátová nabíjecí podložka 3 v 1 s podporouMagSafe 15 W

Nabíjejte svá zařízení Apple rychleji a pohodlně pomocí nabíjecí podložkou s magnetickým rychlonabíjecím modulem pro Apple WatchSeries 7, 8, 9 a technologií MagSafe pro modely iPhone 15, 14, 13 a 12.

BelkinUSB-C Multimedia Hub– multimediální rozbočovač s USB-C

Díky kompaktním rozměrům a robustní konstrukci můžete tento dokovací rozbočovač USB-C snadno vzít kamkoli s sebou, stačí ho hodit do tašky a vyrazit.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share