DataTraveler Locker+ G3 – zálohujte svůj obsah v cloudovém úložišti

Kingston Digital  dceřiná společnost Kingston Technology Company Inc., největšího nezávislého výrobce paměťových produktů na světě, představila novou funkci umožňující flash disku s rozhraním USB 3.0 DataTraveler Locker+ G3 (DTLPG3) zálohovat svůj obsah v cloudovém úložišti pro zvýšení zabezpečení osobních dat. Disk DTLPG3 nabízí hardwarové šifrování, ochranu heslem a vysoké přenosové rychlosti díky rozhraní USB 3.0 s cílem ochránit bezpečí osobních dat majitele.

KIngston DTLPG3_64GB_s_hrNyní mají uživatelé možnost automaticky zálohovat data uložená na disku DataTraveler Locker+ G3 v jejich oblíbeném cloudovém úložišti, což mohou být služby těchto poskytovatelů: Google Drive™, OneDrive (Microsoft®), Amazon S3 , Dropbox nebo Box prostřednictvím přiloženého softwaru USBtoCLOUD™ společnosti ClevX™. Společnosti Kingston® a ClevX prvně spolupracovaly již v roce 2012 na šifrovaném USB disku s vestavěným jádrem pro skenování malwarových hrozeb, který byl určen pro firemní zákazníky. U disku DTLPG3 se mohou jeho uživatelé spolehnout, že v případě jeho ztráty nebo zcizení budou fotografie, osobní dokumenty a jiné soubory stále bezpečně uloženy a dostupné v cloudu.

„Jsme potěšeni, že pro náš stávající rychlý a bezpečný USB flash disk na spotřebitelské úrovni můžeme nyní nabídnout zálohování do cloudu,“ řekla Valentina Vitolo, obchodní ředitelka divize flash pamětí společnosti Kingston. „Používání disku DataTraveler Locker+ G3 je snadné, disk je velmi odolný a zajišťuje, že své osobní dokumenty budou uživatelé mít vždy k dispozici.“

Disk DataTraveler Locker+ G3 je k dispozici v kapacitách 8 GB, 16 GB, 32 GB a 64 GB a vztahuje se na něj pětiletá záruka, má bezplatnou technickou podporu a vyznačuje se vyhlášenou spolehlivostí značky Kingston. Podrobnější informace můžete získat na adrese www.kingston.com.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share