D-Link Music Everywhere – streamování hudby pro každého

D-Link, expert na síťová řešení pro digitální domácnosti, přizpůsobuje obyčejné stereo systémy a reproduktory požadavkům nového streamovacího věku. Wi-Fi audio extender DCH-M225 „Music Everywhere“ dokáže streamovat hudbu přímo ze smartphonů a tabletů se systémem Android nebo iOS a také z počítačů nebo libovolných přehrávačů médií připojených k síti do každého aktivního reproduktoru se standardním vstupním 3,5mm stereo konektorem.

D_Link_Music Everywere_images_5Po připojení k domácí síti může Music Everywhere streamovat hudbu dostupnou on-line například na YouTube nebo Spotify, nebo třeba z vašeho síťového úložiště dat. Toto malé zařízení tak nabízí jednoduchý a cenově výhodný způsob, jak si užívat hudbu, filmové soundtracky nebo zvuky z her ve špičkové kvalitě. S Music Everywhere mohou uživatelé snadno a rychle vybavit svoje domovy pro streamování zvuku.

Šetří místo a dá se použít kdekoliv

Díky svému tvaru kompaktního zástrčkového adaptéru nezabere zařízení v domácnosti prakticky žádné místo. Můžete ho jednoduše zapojit přímo do elektrické zásuvky. Wi-Fi přenos přes router nabízí výrazně větší dosah než například reproduktory s Bluetooth, které je obvykle nutné umístit do vzdálenosti maximálně 5 metrů od vysílacího zařízení. Pokud chcete používat více Wi-Fi audio extenderů, připojených do Hi-Fi systémů v různých místnostech, můžete je pojmenovat podle místností, ve kterých jsou umístěny, a pomocí smartphonu přepínat reprodukci hudby například z obýváku do kuchyně.

Bonus: lepší Wi-Fi signál

Wi-Fi audio extender přináší nejen hudbu do každé místnosti, ale zlepšuje také pokrytí vašeho domu Wi-Fi signálem. Vestavěný Wi-Fi repeater pro 802.11 n/g/b sítě zesiluje bezdrátový signál a zaručuje lepší přenos díky datové propustnosti až 300 Mb/s. Zařízení se dá snadno a rychle nastavit buď pomocí tlačítka WPS anebo aplikace QRS Mobile od D-Link pro Apple iOS nebo Android.

Wi-Fi audio extender D-Link DCH-M225 „Music Everywhere“ – přehled hlavních parametrů

• Wi-Fi audio extender pro 802.11 b/g/n přenos s rychlostí až 300 Mb/s
• Mění stereo systémy a aktivní reproduktory na streamovací platformy
• Technologie Wi-Fi zaručuje větší dosah než srovnatelná Bluetooth zařízení
• Přehrává hudbu ze smartphonů a tabletů se systémy Android a iOS i z počítačů (kompatibilních s DLNA a AirPlay)
• Audio výstup přes univerzální 3,5mm konektor
• Obsahuje vestavěnou funkci Wi-Fi repeateru
• Snadná konfigurace pomocí tlačítka WPS nebo aplikace QRS

Cena a dostupnost v ČR

Wi-Fi audio extender DCH-M225, součást nové rodiny produktů D-Link pro domácí sítě, je od prosince 2014 dostupný v České republice za doporučenou maloobchodní cenu 1 399 Kč.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share