Concorde M4 – malý MP3 přehrávač s barevným LCD (představení)

Obdobných hudebních přehrávačů je na českém trhu spousta. Mezi levné, ale i přesto dostačující modely patří právě Concorde M4, který vás může zaujmout nejen cenou, ale i možnostmi a samotnými funkcemi.

m-4-msd---blue-concorde-mp4-prehravac-s-lcd-18-2gb---modraPro běžný poslech, ale i při sportu lze využít model Concorde M4. Má totiž určitě co nabídnout. Disponuje barevným 1,8 palcovým TFT displejem. Samozřejmostí je české menu a několik dalších základních jazyků, jako je angličtina a němčina. Přehrávat lze většinu nejpoužívanějších hudebních, ale i video formátů. Mezi hudební patří MP3, WMA,WMV a APE.

Pokud se rozhodnete kouknout i na video, které při takovémto rozlišení LCD nebude obzvláště viditelné, pak si budeme moci vybrat ze standardních formátu jako je AVI, AMV a MP4. Standardně jsu podporované také obrázkové formáty: JPEG,BMP,GIF,PNG a pro čtení v e-booku lze využít podpora TXT formátů.

A co dále tento malý MP3 přehrávač nabízí? Zabudované FM rádio, diktafon (záznam díky zabudovanému mikrofonu) uživatelské rozhraní, nastavení úspory energie, kontrast, čas, světový čas, nastavení automatického vypnutí, multitasking. Můžete poslouchat rádio a například pročítat e-knížku zároveň. Pro zablokovaní tlačítek lze využít uzamčení klávesnice, dále pak časovač nebo si zahrát některou se zabudovaných her.
Pro naládování obsahu je k dispozici interní 2GB pamět. Samozřejmostí je možnost rozšíření o paměťové MicroSD karty a to do kapacity az 8GB, což by mělo většinou postačovat. Přehrávač lze zakoupit v celé řadě internetových eshopu nebo prodejnách. V červenci 2014 se cena pohybovala kolem 600 Kč včetně DPH.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share