Canon PowerShot G1 X MARK II – fullHD se stabilizací

Tento fotoaparát přináší díky velkému snímači a rychlému objektivu se zoomem výkon na úrovni zrcadlovky a všestranost kompaktního fotoaparátu.

Snímač a procesor DIGIC 6 zajišťují výjimečný výkon a v kombinaci s HS System vytěží z okolního světa maximum i za snížené viditelnosti. Funkce inteligentní IS zvolí optimální režim pro optický Image Stabilizer a omezí rozmazání a vliv otřesů fotoaparátu.

Fotoaparát využívá precizní technologie objektivů společnosti CANON a přináší ostré snímky s vysokým rozlišením. Velký 1,5″ snímač a objektiv se světelností f/2-3,9 a clonou s devíti lamelami zajišťují vynikající oddělení objektu od jemně rozostřeného pozadí. Po propojení s kompatibilním chytrým zařízením pomocí Wi-fi připojení, lze fotoaparát bezdrátově ovládat až na vzdálenost 5 m. Díky službě CANON iMAGE GATEWAY můžete zálohovat snímky a filmy do registrovaného domácího počítače nebo do vybraných online úložišť.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Snímač: CMOS

Rozlišení snímače: 12,8 MPx

Optický ZOOM: 5x

Ohnisková vzdálenost: 12,5 – 62,5 mm

Kvalita videa: Full HD

GPS: ne

Na českém trhu se prodává za cenu 17 500 Kč včetně DPH (duben 2017).

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share