Bluetooth Hands-free Genius HS-120BT pro dva mobily současně

Společnost Genius přináší na trh nové hands-free pro mobilní telefony a tablety Genius HS-120BT. Toto nové hand-free dokáže připojit současně dvě zařízení pomocí bluetooth a je tak nepostradatelným pomocníkem nejen do auta, ale také v kanceláři kde každému usnadní práci na PC při současném telefonování.

HS-120BT-4V době mobilních telefonů není výjimkou, že jeden uživatel má více jak jeden mobilní telefon, nejčastěji se tak stává v podobě pracovního a soukromého telefonu. Díky technologii, která umožňuje připojení dvou zařízení současně, již uživatel nemusí volit mezi tím, které zařízení preferovat a může připojit oba mobilní telefony najedou a nezmeškat tak žádný telefonát například během řízení.

Ovládání nového hands-free HS-120BT je velice jednoduché a slouží k tomu tři tlačítka. Pomocí těchto tlačítek lze vypnout/zapnout hands-free, přijmout a ukončit hovor a také volit hlasitost.

Hands-free HS-120BT se dodává spolu s háčky za ucho ve dvou velikostech a bylo navrženo tak, aby padlo opravdu každému. Díky tomu a hmotnosti pouhých 7g je opravdu pohodlné a uživatel snadno zapomene, že jej nosí. LED dioda umístěna na vnitřní straně hands-free indikuje zda je zapnuté, a nebo v režimu pro párování. Doporučená koncová cena Genius HS-120BT je: 230,- s DPH

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share