Bezpečnostní kamerový systém EVOLVEO DETECTIVE WN8 spolehlivě monitoruje vybrané objekty

EVOLVEO, přední dodavatel spotřební elektroniky s českou tradicí, uvádí na trh ucelený bezpečnostní kamerový systém, který se skládá z osmi kanálového WiFi NVR rekordéru a čtyř venkovních IP kamer. Dostupnost bezpečnostních kamerových systémů, jejich snadná instalace a snadné ovládání vede ke stále většímu prosazování této technologie. Zabezpečení objektů všemi dostupnými prostředky rozhodně není v dnešní době možné podceňovat.

EvolveoDetective WN8 monitoruje vybrané objekty a výrazně napomáhá k jejich zabezpečení. Díky bezdrátovému připojení kamer je instalace výrazně snazší. Kamery mají rozlišení 1920× 1080, disponují funkcí nočního vidění a díky IR přísvitu zaznamenají obraz až do vzdálenosti 25metrů. Samozřejmostí je detekce pohybu. Kamery jsou vhodné pro vnitřní i venkovní použití, což potvrzuje certifikace IP66. Detective WN8 využívá pokročilé technologie, jako jsou komprese videa H.265, vestavěný alarm a různé režimy zobrazení (samostatný, kvadratický, PIP, sekvenční). Záznam lze nastavit na kontinuální, nebo podmíněný detekcí pohybu. WiFi NVR rekordér umožňuje snímaný obraz zaznamenávat na volitelný 2,5″ nebo 3,5″ interní disk (není součástí prodejního balení), pro který je připravena pozice s rozhraním SATA.

Rekordér dále umožňuje vyslání E-mailu, pokud dojde k detekci pohybu na libovolné připojené kameře. Díky LAN konektivitě je možné kdykoliv v reálném čase získat přístup ke kamerám prostřednictvím internetu, ať už z PC, PDA, tabletu nebo mobilního telefonu. Přístup je chráněn heslem. Zařízení detekuje ztrátu signálu z videovstupů, například v případě poškození kamery. V takovém případě ihned odesílá varovný E-mail na předem nastavenou adresu. Detective WN8 lze také připojit prostřednictvím HDMI rozhraní k počítačovému monitoru nebo TV.  Pro pohodlné sledování se rekordér dodává včetně dálkového ovládání. Přehledné OSD menu je k dispozici v češtině, ruštině, angličtině, polštině, maďarštině a v dalších světových jazycích. Kromě 4 kamer v prodejním setu je možné volitelně připojit až 4 další WiFi kamery EVOLVEO WiFiCam.

Dostupnost a cena

Zabezpečovací kamerový systém EvolveoDetective WN8NVR (Network Video Recorder) je dostupný prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců. Doporučená koncová cena je za 9 890Kč s DPH.

Technické parametry:

• video komprese: H.265

• video systém: NTSC/PAL

• k dispozici SW pro Windows/Android/Symbian/MAC OS kompatibilní zařízení

• 8kanálové WiFi připojení kamer

• video výstup HDMI

• možnosti zobrazeni záznamu: samostatná kamera, 4 kamery, 8 kamer střídavé

• záznamové módy: určený čas/ detekce pohybu/spuštění senzorem

• HDD rozhraní: 1 × SATA HDD 2,5″ nebo 3,5″, max. kapacita 3TB

• síťové rozhraní: RJ45 10/100Mbit/sec

• síťové protokoly: TCP/IP, UDP, DHCP, DNNNS, PPPoE

• provozní teplota:  -20 až 55°C

• napájecí zdroj: DC12V/5A

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share