Bezdrátová myš Natec Siskin je vybavena šesti tlačítky

Bezdrátová myš NatecSiskin je vybavena šesti tlačítky. Její ergonomický tvar poskytuje vysoký komfort při používání a díky tichým spínačům je možné myš používat dlouho do noci bez rušení okolí nebo v tichém prostředí kanceláře.

Vysoce kvalitní optický senzor přesně kontroluje pohyby myši po různých podkladech. Nastavení citlivosti je možné ve třech úrovních 800/1600/2400 DPI. Jednotlivé úrovně je možné snadno změnit pomocí DPI tlačítka, které je na vrchu myši. Automatické uspání v nečinnosti šetří energii a prodlužuje životnost baterií.

Bezdrátové připojení myši NatecSiskin řeší nepříjemné motání kabelů u drátově připojených myší a poskytuje svobodu pohybu. Myš se připojuje k počítači pomocí Nano USB modulu, který zajistí stabilní připojení bez rušení až do vzdálenosti 10 metrů. Díky funkci Plug&Play je myš ihned připravena k práci. Systém si automaticky naistaluje potřebné ovladače.

Profilovaný tvar myši usnadní každé ruce perfektní a pohodlný úchop, který umožní používat tuto myš po mnoho hodin bez únavy. Pogumovaný povrch včetně rolovacího tlačítka brání nechtěnému proklouznutí a zvyšuje efektivitu práce. Navíc má myš vyčleněný prostor pro uložení NANO modulu pro bezdrátové připojení, což usnadňuje přenášení myši na jiné pracoviště. Myš NatecSiskin je tak ideálním řešením pro všechny, kdo často cestují a používají počítač na různých místech. Myš se dodává ve dvou barevných provedeních: černo-šedém a modrém.

Dostupnost a cena
Bezdrátová myš NatecSiskinje dostupná ve dvou barevných provedeních (černo-šedá a modrá) prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců. Doporučená koncová cena je 239 Kč včetně DPH. 

Více na

https://natec-zone.com/product/mouse-natec-siskin-blue-light-blue-silent-optical-wireless-2400-dpi
https://natec-zone.com/product/mouse-natec-siskin-black-gray-silent-optical-wireless-2400-dpi

Specifikace

Počet tlačítek: 6

Ultratiché spínače

Ergonomický tvar

Vyčleněný prostor pro uložení NANO modulu

Bezdrátový provoz 2,4 ghzs dosahem až 10 metrů

DPI ve třech úrovních

Optický sensor s rozlišením 800 až 2400 DPI

Pogumovaný povrch

USB 2.0

Rozměry: 43×72×112 mm

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share