Axis – nejmenší síťová bullet kamera s HDTV rozlišením

Společnost Axis Communications, světový leader v oblasti IP kamer, představuje síťovou kameru AXIS M2014-E, která je jen o málo větší než rtěnka. Díky provedení v malých rozměrech s důrazem na funkčnost je tato kamera obzvláště vhodná pro instalace například v maloobchodních prodejnách, buticích, hotelích nebo malých kancelářích, které potřebují snadno použitelný dohledový systém, jenž bude splňovat i budoucí nároky, a to za velmi atraktivní cenu.

m2014e_ceiling_right_angle„Vzhledem k tomu, že síťová kamera AXIS M2014-E je nejmenší IP bullet kamera s rozlišením HDTV na trhu, je dokonalá pro dohledová řešení v podobě malých až středně velkých systémů,“ říká Erik Frännlid, ředitel managementu produktů společnosti Axis. „Tato nová kamera – díky jedinečnému designu a konceptu konstrukce, jež obsahuje hlavní jednotku a samostatnou kamerovou jednotku – umožňuje dosáhnout maximální flexibility a nabízí snadnou instalaci i v místech, kde dříve instalace možná nebyla.“

Model AXIS M2014-E poskytuje obraz v kvalitě HDTV 720p s plným obnovovacím kmitočtem. Výstupem kamery jsou vícenásobné, samostatně konfigurovatelné streamy obrazu s kompresí H.264, jež skvělým způsobem optimalizují nároky na rychlost připojení (šířku pásma) a současně na ukládání obrazu, aniž by se musela obětovat jeho kvalita. Všestrannost ještě rozšiřuje možnost použít formát Motion JPEG.

Díky vestavěnému slotu pro paměťové karty a podpoře platformy AXIS Camera Companion poskytuje tato kamera praktické řešení malých video dohledových systémů. AXIS Camera Companion je nejsnadněji použitelné řešení pro malé dohledové video systémy pracující s 1 až 16 kamerami a ve spojení s kamerou AXIS M2014-E představuje jedinečné, inteligentní a nezávislé zařízení pro záznam obrazu.

Další vlastnosti síťové kamery AXIS M2014-E:
• Podporuje video detekci pohybu, alarm neoprávněné manipulace a obsahuje vstupní/výstupní port pro připojení dalších zařízení, například čidel a externích relé pro aktivaci alarmů nebo řízení přístupu.
• Kamera má třídu ochranného krytí IP66, která zaručuje ochranu proti prachu a silnému dešti.
• Nabízí možnosti usnadňující instalaci, včetně funkce napájení přes síť Ethernet (Power over Ethernet), může však být napájena i z přímého zdroje.
• Obsahuje podporu pro jedinečný formát společnosti Axis pro snímání chodeb s názvem Corridor Format, který kameře umožňuje poskytovat obraz se svislou orientací.
Podporu kamery AXIS M2014-E tvoří největší základna softwaru pro zpracování obrazu v podobě Partnerského programu společnosti Axis pro vývoj aplikací (Axis Application Development Partner Program) a řešení AXIS Camera Station. Součástí kamery je podpora pro hostované video a ONVIF pro snadnou integraci kamerového systému.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share