ARCHOS rozšiřuje svojí nabídku a uvádí na trh 4 nové smartphony

ARCHOS francouzský výrobce v oblasti spotřební elektroniky, se rozhodl rozšířit svojí nabídku o nové technologicky vyspělé smartphony. Modelovou řadu Diamond doplní 2 nové modely navržené od Nubia a přinášejí tak nejmodernější hardware a jedinečné rozhraní pro rozsáhlé uživatelské zážitky, zejména ve fotografování.

Navíc s novou řadou Sense, uvádí ARCHOS na trh 2 nové robustní modely bez rámečku. Tato řada reaguje na vyvíjející se trh s využívání smartphonů, kdy uživatelé vyžadují stále lepší rozlišení obrazovky, plynulost, fotografování a odolnost svých smartphonů.

ARCHOS DiamondAlpha
Tato vlajková loď střední třídy smartphonů, která je alternativou konkurenčních modelům Honor, přichází v kovovém pouzdře, které nabízí 5.2-palcový CorningGorillaGlass kategorie 3, Full HD displej, procesor série OctadiaQualcommSnapdragon 652, 4GB RAM a 64 GB úložného prostoru rozšiřitelného pomocí microSD karty.

Tento smartphone byl navržen pro fotografování, které je důležitou součástí každodenního používání. Ve skutečnosti je jeho zadní 13MP kamera SONY dvou senzorová (jednou černobílý, druhý barevný) a 16MP přední kamera nabízí fotografům a milovníkům videa, 4K nahrávání a komplexní sadu filtrů a režimů.

The ARCHOS DiamondAlpha bude dostupný od července 2017.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share