Turné LP Warm Up v Praze

Praha se v sobotu 20.12.2014 stane cílem všech milovníků počítačových her, streamovaných videí, nebo Let’s Play, bude se zde totiž konat letošní poslední zastávka oblíbené Turné LP Warm-Up, která se bude odehrávat v prostorech obchodního centra Letňany v odpoledních hodinách mezi 14:00 – 19:00 a vstupné je zdarma.

Návštěvníci se zde budou moci osobně setkat se spoustou svých idolů a tvůrců nejoblíbenějších videí na internetu. Nebudou chybět ani profesionální hráči počítačových her, nejznámější Let’s Playeři, kteří svými videi inspirují nové hráče a stejně jako na předchozích zastávkách v jiných městech, bude i zde velkolepý doprovodný program.

Celou událost budou doprovázet přednášky na hry, internet, youtube a zábavná vystoupení spojená s autogramiádou největších celebrit českého internetu. Součástí bude také herní zóna vybavená profesionálními herními sestavami z mistrovství ČR v počítačových hrách HAL3000 MČR Pro, kde se budou moci návštěvníci přihlásit a vyzvat vybranou celebritu na souboj v legendární hře League of Legends nebo Counter-Strike.

Že se bude opravdu na co a na koho koukat dokazuje tento seznam celebrit – TVTwixx (Danny a Kiril), Expl0ited, House, Fimlar, McCitron, Matúš, Nici Koderová, StyleWithMe, Hemulka cosplay, Lenča a Myška, WheeGameplays, Ginger cosplay, GrumpyCait cosplay, Fayne, TheProph, SenTinel, Matthew, DesmondsLetsPlays, FreezyBros, Natyla, TheMadKyo, Datel, RADUNA, Blazer,The Insidia, Plecka8, Nickmen, Andy Nell, Carrie Kirsten, VannerTV, Fresscoot, Nerox, Tabitha, AnyOli, Párátko a mnoho dalších bez kterých by se český youtube nebyla ta pravá zábava.
Více informací zde: http://www.turnelp.cz/seznam-akci/detail/27

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share