Elektrická koloběžka uGo H5500: Odolná sklápěcí konstrukce, nízká hmotnost a vysoký výkon

uGoH5500 je elektrická koloběžka s odolnou sklápěcí konstrukcí, má relativně nízkou hmotnost, vysoký výkon a široké možností ovládání.Koloběžka je skvělé řešení pro rychlé cestování po přeplněných ulicích rušného města, dojíždění do práce nebo školy, bez stání v dopravních zácpách a čekání na tramvaj, nebo autobus. uGo H5500 úspěšně nahradí kolo a efektivně a pohodlně vás přepraví do každé části města.

Celé město na dosah – výkonný motor a baterie

O pohon koloběžky UGO se stará výkonný elektrický motor s výkonem 250 W, který poskytuje maximální rychlost až 25 km/h. Motor je poháněn kvalitní a efektivní baterií LG s kapacitou 4400 mAH a napětím 24V, což zajišťuje při plném nabití dosah až 15 km. Uvedený dosah může být ovlivněn terénem a vaší hmotností. Pomocí koloběžky se pohodlně přepravíte na téměř každé místo středně velikého města – například do školy, nebo práce a zpět.

Potěšení z jízdy – jednoduché ovládání

Ovládání koloběžky je velmi intuitivní. Stačí pár minut, abyste se naučili základy ovládání a používání všech funkcí a režimů. Vše, co potřebujete k ovládání koloběžky (kromě ovládání své rovnováhy), máte po ruce. Ovládání motoru se uskutečňuje pomocí pák umístěných na řídítkách a pomocí tlačítek na LCD displeji, kde najdete hlavní tlačítko zapnutí/vypnutí, tlačítko změny rychlostního režimu a také informace o tom, jakou rychlostí se pohybujete, o ujeté vzdálenosti a o stavu baterie.

Bezpečí a pohodlí

Během jízdy, bez ohledu na rychlost, je velmi důležitá bezpečnost a komfort používání. Koloběžka uGo má odolnou kovovou a sklápěcí konstrukci s nosností až 120 kg. Plocha, na níž stojíte, je pokryta speciální protiskluzovou vrstvou, což zabraňuje přesouvání nohy i v případě styku s vodou. V případě nouzového brzdění můžete vedle brzdění pákou brzdy použít také mechanickou brzdu na zadním kole, která je mnohem účinnější.
Jízda po tmě? Díky velké LED lampě umístěné vpředu, bude i večerní jízda bezpečnější. Koloběžka je vybavena vysocekvalitními 5,5″ koly s plněgumovými pneumatikami, díky kterým budou i náročnější trasy pohodlné a bezpečné, bez rizika defektu.

Nízká hmotnost a snadné přenášení

Relativně nízká hmotnost koloběžky, 7,25 kg, a její sklápěcí konstrukce umožňuje snadné přenášení a koloběžka nezabere mnoho místa v kanceláři, v kufru auta nebo v bytě.

Dostupnost a cena
Elektrická koloběžka uGo H5500je dostupná prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců. Doporučená koncová cena je 6 679 Kč včetně DPH.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share