Zalman ZM-K350M – oblíbená klávesnice se vším na dosah za příznivou cenu

Je dobré mít vždy vše doslova na dosah. Tato úvah stála za návrhem designu klávesnice Zalman ZM-K350M.

Jihokorejská značka připravila funkční produkt při zachování klasického vzhledu, s velmi příznivou cenou. Výsledkem je bestseller mezi klávesnicemi Zalman, který si našel od svého uvedení na trh již desítky tisíc uživatelů.

Značka Zalman je známá především díky chladicím systémům a počítačovým skříním, v nabídce ale nechybí počítačové periferie včetně klávesnic. Klávesnice ZM-K350M patří mezi cenově velmi dostupná zařízení. Nízká cena však není to jediné, co je na této klávesnici pozoruhodné.

Design
Tvar klávesnice ZM-K350M je jednoduchý, ideální pro široké užití. Klávesnice je vyrobena z černého materiálu. Od konkurence se odlišuje dodatečnými multimediálními klávesami, které jsou vyhrazeny pro spouštění specifických programů a aplikací nebo pro přístup k různým systémovým funkcím. Hranatý tvar si najde své příznivce, zvlášť v případě používání s myší podobného tvaru.

Další možnosti
Výše zvýšené přidané multimediální klávesy jsou důležitým aspektem klávesnice. Na levé straně klávesnice jsou umístěny klávesy pro My Computer, Calculator, Home, a Mail. Na pravé straně jsou klávesy pro Play/Pause a tři ovladače hlasitosti či ztlumení zvuku.

Klávesy pro zvuk, profily a odolnost
Zalman ZM-K350M je membránová klávesnice, je tedy poměrně tichá. Umístění kláves se jeví jako nízké, je to dáno tím, že jsou zabudované hlouběji do rámu klávesnice. Odolnost kláves je s ohledem na příznivou cenu vynikající. Výrobce udává odolnost až deset milionů stisknutí.

Cena a dostupnost
Membránová klávesnice Zalman ZM-K350M je dostupná prostřednictvím internetových obchodů a v síti vybraných prodejců. Ceny začínají již na 219 Kč včetně DPH.

Technické specifikace:
Membránová klávesnice
112 kláves (včetně 8 multimediálních kláves)
USB 2.0
Barva: Černá
Hmotnost: 568 g
Rozměry: 481 × 182 × 32 mm

—————————————————————

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share