TRANSCEND microSD 330S –rychlé paměťové karty pro herní konzole a nahrávání v 4K

FirmaTRANSCEND představuje novou sérii paměťových karet microSDXC 330S. Tyto karty byly navrženy především pro přenosná zařízení, zejména konzole Nintendo Switch, smartphony a tablety.

Média patří do nejnovější třídy A2,zaručují krátký časnačítánía hladký provoz aplikací nainstalovaných na kartě díky náhodnému čtení na úrovni 4000 IOPS,a náhodnému zápisu na úrovni2000 IOPS.Pro optimální výkon A2 musí zařízení podporovat SD 6.0 nebo vyšší.Maximálnírychlostčtení v prezentovaných kartách je 100MB/s, a zápisu 85MB/s.

Série 330S funguje nejen v mobilních aplikacích –využití najde také jako nosič fotografií a videa v digitálních fotoaparátech, které zaznamenávají snímky v 4K Ultra HD díky splněným standardům, UHS Speed Class 3a UHS Video Speed Class 30(V30). Každá karta je dodávána s adaptérem pro všechny rozměry SD karet.

Stejně jako všechny paměťové karty TRANSCEND má i tento model mimořádnou trvanlivost.Je odolný proti vodě, zkratům, nárazům, rentgenovémuzáření a je přizpůsoben pro práci při teplotáchod –25°C do 85°C.Výrobce dále nabízí bezplatný softwareRecoveRx, který v případě potřeby pomáhá částečně obnovit ztracené nebo smazané soubory.

Záruka a cena

Paměťové karty z série 330S jsou již dostupné na českém i slovenském trhu.Záruka od producenta je5 let, a doporučená cena činní:

  • 809 CZK / 31 EUR za verzi64 GB
  • 1 089 CZK / 42 EURza 128 GB
Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share