TRANSCEND JetFlash 890S s USB-C a USB 3.1

Firma TRANSCEND rozšiřuje svou nabídku o nový model flash disku – JetFlash 890S. Novinka je dostupná v provedení 64 GB, 32 GB a 16 GB a nabízí dva nejnovější konektory USB 3.1 a USB-C.

Transcend 890s usb 3.1 a USB-CDva konektory: USB Type-A a Type-C
Díky technologii USB 3.1 (Gen 1) a výkonnému řadiči JetFlash 890S zajišťují podstatně vyšší přenosovou rychlost než je to u flash disků používajících rozhraní USB 2.0.

Port typu C podporuje zařízení, která využívají toto nejnovější rozhraní. USB-C získává stále na větší popularitě vzhledem k malým rozměrům a skutečnosti, že nezáleží na orientaci konektoru. Je symetrický, což odstraňuje největší nevýhodu ostatních USB zástrček. Port typu A, což je standardní USB konektor, zajišťuje podporu starších zařízení, včetně zařízení vybavených USB 2.0. Flash disk má kryt, která chrání port typu C proti poškození. Aby se zabránilo ztrátě zátky, lze jej nasadit i na port typu A.

Technologie COB (Chip On Board)
JetFlash 890S je vyroben z kvalitního kovu. Díky použité výrobní technologii COB (Chip On Board) má menší rozměry, je lehčí a nabízí vyšší přenosovou rychlost než standardní modely flash disků. Je také zcela odolný proti prachu a vodě.

Aplikace Transcend Elite
TRANSCEND Elite umožňuje pohodlnou správu souborů a jednoduché provádění záložních kopií snímků, filmů, dokumentů a ostatního obsahu přenosného zařízení. Nabízí také jednoduché sdílení dat na webových úložištích, včetně zajištění bezpečného šifrovaného spojení (AES-256 bit).

Doporučené maloobchodní ceny JetFlash 890S činí: 350,- s DPH za provedení 16 GB, 480,- s DPH za 32 GB a 820,-s DPH za 64GB.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share