Pilotovat uGoZephir 2.0 hravě zvládne i malé dítě

uGoZephir 2.0 je malýdron určený pro piloty začátečníky a méně náročné uživatele, kteří očekávajízábavu s plně funkčním zařízením a s praktickými funkcemi, které napomůžou zvyšovatpilotní dovednosti. Dronmá několik užitečných funkcí, mezi které patří: automatické udržování letové hladiny nebo automatický vzlet a přistání. Tyto funkce pomůžou ovládat dron i méně zkušeným pilotům.
 
Díky svým malým rozměrům a chráničům vrtulí je uGoZephir 2.0vhodný pro létání nejen venku, ale i v uzavřeném prostorunebo dokonce v menší místnosti. Na otevřeném prostranství je jeho dolet do 50 metrů. Zephir 2.0 umí několik různých akrobatických triků, jako je například překlápění nebo rotace o 360 stupňů.

DronuGoZephir 2.0je připraven vystartovat ihned po rozbalení, vyžaduje pouze připojení baterie. Tento model je vybaven dobíjecí baterií 240 mAh, kterázajistí až 10 minut letu. Baterii je možné dobíjet pomocí přibaleného USB kabelu. V balení je také ergonomický ovladač ve tvaru gamepadu.Je napájen třemi bateriemi AAA (nejsou součástí balení). DronZephir 2.0 je vybaven několika funkcemi, které usnadňují ovládání. Patří sem: automatické udržování letové hladiny, automatický vzlet a přistání, automatický návrat ve směru startovní pozice, obrácený režim nebo 3 rychlostní režimy. Dronmá navícdalší užitečné funkce, jako je akrobatické překlápění a rotace o 360° nebo nouzové vypnutí motorů. DronuGoZephir 2.0poskytuje úžasný zážitek při provádění leteckých akrobacií a přibližuje pilotům základní pojmy z fyziky a létání ve vzdušném prostoru.

Specifikace:
Velikost: 7,5 × 7× 2,6 cm
Doba letu: 7 – 10 minut
Napájení: dobíjecí baterie 240 mAh(Doba nabíjení: 30 – 45 min)
Dosah: 30 – 50 m
Kamera: Ne
Gyroskop: 6osý
Frekvence: 2,4 GHz
Napájení ovladače: 3× AAA (nejsou součástí balení).

Dostupnost a cena
DronuGoZephir 2.0je dostupný prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců. Doporučená koncová cena je 649Kč včetně DPH.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share