Logitech Keys-To-Go – nejpřenosnější klávesnice

Společnost Logitech představila novou štíhlou samostatnou klávesnici Logitech® Keys-To-Go určenou pro jakýkoli typ iPadu. Klávesnice se připojuje pomocí rozhraní Bluetooth®, vejde se všude a můžete ji tak s sebou vzít kamkoli, takže vám nikdy nedojdou slova. Společnost Logitech rovněž aktualizovala svou současnou řadu ochranných pouzder pro iPad s integrovanými klávesnicemi – včetně modelů Logitech® Type+ a Logitech® Ultrathin – tak, aby byly kompatibilní s novými tablety iPad® Air 2.

Keys-to-go_AppleRed_FOB_72_dpi„Lidé své iPady používají úplně všude a klávesnice Logitech Keys-To-Go byla navržena s konkrétním cílem podpořit aktivní životní styl současných lidí,“ řekla Michele Hermann, viceprezidentka divize mobilních zařízení ve společnosti Logitech. „Uvedli jsme klávesnici Logitech Keys-To-Go a aktualizovali naši stávající oceňovanou řadu pouzder s klávesnicemi pro iPad, jež jsou nyní kompatibilní s novým iPadem Air 2, abychom nabídli škálu produktů, které budou dokonale doplňovat mobilitu iPadů. Takže ať již jako máma nebo táta vezmete na chvíli iPad svým dětem, abyste si udělali rychlou poznámku, nebo jste výkonný vedoucí pracovník na cestách, který potřebuje odpovídat na e-maily, nyní můžete psát snadno, kdykoli potřebujete sdělit více.“
Všechny produkty této řady umožňují pohodlné psaní na vašem iPadu. Každá z těchto klávesnic připojovaných přes rozhraní Bluetooth má pohodlně rozložené klávesy, aby psaní bylo co nejpříjemnější. Všechny navíc mají samostatnou řadu dedikovaných tlačítek s klávesovými zkratkami operačního systému iOS, díky nimž máte ovládání iPadu na dosah konečků prstů a nemusíte tedy ruce při psaní zvedat a navigaci provádět pomocí dotykového displeje.

Klávesnice Logitech Keys-To-Go pro iPad
Nový model Logitech Keys-To-Go je samostatná ultra přenosná klávesnice, která je štíhlá, lehká a odolná, a je tak dokonalým partnerem pro psaní na cestách. Je pouhých 6 mm silná a váží 180 gramů, takže se vám snadno vejde do kabelky, kufříku nebo kapsy saka či kabátu, aniž by zabírala cenné místo nebo vás zatěžkala. Pohodlný pocit při psaní vám zprostředkuje hmatová odezva, na jakou jste zvyklí u notebooku, ale přitom jsou klávesy potaženy tkaninou FabricSkin, jež odpuzuje vodu a pomáhá tak klávesnici chránit před politím a nečistotami – takže se vám již do kláves nedostanou žádné drobečky a dojde-li k polití, snadno tekutinu setřete. Dobíjitelná baterie na plné nabití vydrží až tři měsíce provozu. Klávesnice je kompatibilní se všemi generacemi tabletů iPad a iPad mini a je k dispozici ve třech barevných provedeních – černém, červeném a modrozeleném – za doporučenou maloobchodní cenu 1 949 Kč.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share