Kingston – rychlý disk pro bezpečná osobní data

Kingston uvádí na trh flash disk DataTraveler® Locker+ G3 (DTLPG3), který klade důraz na osobní bezpečnost. Tento nový model chrání data heslem, hardwarově je šifruje, a zároveň je vybaven rozhraním USB 3.0. Může se tak pochlubit vyššími rychlostmi přenosu dat než jeho předchůdce DataTraveler Locker+ G2, když rychlost čtení dosahuje až 135 MB/s a zápisu 40 MB/s. Veškeré bezpečnostní funkce jsou vestavěné, takže není nutné instalovat žádné aplikace a díky tomu je tento disk velmi bezpečný a snadno použitelný.

lowres_DTLPG3_32GB_ac_hrKingston Digital Europe Co LLP, dceřiná společnost Kingston Technology Company Inc., největšího nezávislého výrobce paměťových produktů na světě, dnes oznámila uvedení flash disku s rozhraním USB 3.0 s názvem DataTraveler® Locker+ G3 (DTLPG3), který klade důraz na osobní bezpečnost. Nový disk další generace DataTraveler Locker+ G3 nabízí rychlost rozhraní USB 3.0 a štíhlé odolné kovové pouzdro s pevným očkem pro uchycení na klíče, aby fotografie, osobní dokumenty a další soubory byly v bezpečí a současně snadno přístupné.

Disk Kingston DataTraveler Locker+ G3 chrání data heslem a hardwarově je šifruje, čímž uživatelům zajišťuje nejvyšší úroveň osobního zabezpečení, a současně nabízí rychlost rozhraní USB 3.0. Model DTLPG3 se může pochlubit vyššími rychlostmi přenosu dat než jeho předchozí generace DataTraveler Locker+ G2, když rychlost čtení dosahuje až 135 MB/s a zápisu 40 MB/s. Veškeré bezpečnostní funkce jsou vestavěné, takže není nutné instalovat žádné aplikace a díky tomu je tento disk velmi bezpečný a snadno použitelný.

„Máme radost, že můžeme nabídnout disk s rozhraním USB 3.0 a vysokou úrovní zabezpečení osobních dat, na níž se spotřebitelé mohou spolehnout,“ řekla Nadine Frostová, obchodní ředitelka divize flash produktů ve společnosti Kingston. „Je to skvělý produkt pro všechny, kdo chtějí své citlivé osobní dokumenty bezpečně ukládat a snadno používat – nyní jim nabízíme USB disk s elegantním designem za dostupnou cenu.“. Disk DataTraveler Locker+ G3 je k dispozici v kapacitách 8 GB, 16 GB, 32 GB a 64GB, vztahuje se na něj pětiletá záruka, má bezplatnou technickou podporu a vyznačuje se vyhlášenou spolehlivostí značky Kingston. Podrobnější informace můžete získat na adrese www.kingston.com/en/

Technické údaje a vlastnosti USB disku Kingston DataTraveler Locker+ G3:

· Hardwarové šifrování: Nejlepší způsob, jak uchovat vaše data v bezpečí.

· Špičková ochrana heslem: Uživatel si nastaví heslo, které bude bránit neoprávněnému přístupu k disku.

· Snadné použití: Není potřeba instalovat žádné bezpečnostní aplikace.

· Všestrannost: Disk lze používat i střídavě na počítačích s operačními systémy Mac OS X a Windows.

· Bezpečnost: Disk se uzamkne a přeformátuje po 10 nesprávných pokusech o přístup.

· Styl: Odolné kovové pouzdro s očkem pro připnutí na klíče.

· K dispozici je program Co-Logo*: Můžete využít možnosti přizpůsobit si disk DataTraveler Locker+ G3 přidáním vašeho loga a/nebo digitálních souborů a okamžitě tak zvýšíte viditelnost značky vaší společnosti. Program osobního přizpůsobení nabízí individuální způsob balení, zákaznické profily, úpravu barev, instalaci digitálního obsahu a další možnosti – to vše lze objednat snadno a pohodlně.

· Podpora: Windows® 8, Windows® 7, Vista®, XP a Mac OS X

· Záruka: Pětiletá záruka s bezplatnou technickou podporou.

· Kapacity**: 8 GB, 16 GB, 32 GB, 64 GB

· Rychlost***: Rozhraní USB 3.0: 8 GB: 80 MB/s čtení, 10 MB/s zápis

16 GB: 135 MB/s čtení, 20 MB/s zápis

32 GB – 64 GB: 135 MB/s čtení, 40 MB/s zápis

Rozhraní USB 2.0: 8 GB: 30MB/s čtení, 10 MB/s zápis

16 GB – 64 GB: 30 MB/s čtení, 20 MB/s zápis

· Rozměry: 60,56 mm x 18,6 mm x 9,75 mm

· Minimální požadavky na systém:

– Podpora rozhraní USB 3.0, je kompatibilní s rozhraním USB 2.0

– Pro použití jsou potřeba dvě (2) po sobě jdoucí písmena pro označení diskových jednotek ****

· Provozní teplota: 0°C až 60°C (32°F až 140°F)

· Teplota pro skladování: -20°C až 85°C (-4°F až 185°F)

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share