Transcend CM42 a CM80 externí pouzdro na SSD disky M.2

Firma Transcend představuje malá hliníková pouzdra na SSD disky M.2 – CM42 a CM80. Pouzdra Transcend CM42 a CM80 jsou způsob jak využít starší SSD disky ve formátu M.2, nebo jak si vytvořit elegantní externí disk o velice kompaktním rozměru.

TRANSCEND M2Instalace je intuitivní a všechny nezbytné díly včetně šroubováku jsou součástí balení. CM42 je mimořádně praktické pouzdro určené pro disky s délkou 42 mm. CM80 je o něco delší a univerzální, hodí se pro disky s délkou 42 mm až 80 mm.

Pouzdra byla vyrobena z hliníku, díky čemuž jsou odolná a hezká. Jsou vybavena portem USB typ C a jejich využití je velice univerzální a je možné je používat s počítači PC, Mac, a také jako nosič OTG pro zařízení se systémem Android.
Pouzdro podporuje protokol USAP (USB Attached SCSI). Tento protokol umožňuje řazení příkazů do fronty a provádění několik příkazů současně. To výrazně zrychluje operace s více soubory malých rozměrů.

Záruka a cena
Doporučená cena pouzdra Transcend
CM42 činí 1 100,- s DPH a model CM80 – 1 160,- s DPH
Na produkty se vztahuje dvouletá záruka výrobce.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share