WD Blue SN580 NVMe SSD s technologií nCache 4.0

V dnešním světě prudce roste poptávka po vizuální dokonalosti a tvorbě digitálního obsahu, což otevírá cestu k pokročilejším technologiím, které podporují produkci a konzumaci bohatého obsahu. Pro spotřebitele, studenty i profesionály jsou rychlé a spolehlivé nástroje nezbytnou součástí jejich fantazie.

Na základě svého oceňovaného portfolia SSD disků uvedla společnost Western Digital na trh SSD disk WD Blue™ SN580 NVMe™. Nový interní flash disk NVMePCIe® Gen 4.0 je určen pro komunitu kreativních nadšenců a profesionálů, kteří jej mohou využít při modernizaci stávajících počítačů nebo při vylepšování vlastních sestav.

„Jak se pracovní postupy tvůrců stávají robustnějšími a složitějšími s náročnými aplikacemi a velkými multimediálními zdroji, jako je video v rozlišení 4K, je snadné být frustrován dlouhou dobou načítání,“ řekl Eric Spanneut, viceprezident pro klientské a podnikové disky SSD společnosti Western Digital. „Nový SSD disk WD Blue SN580 NVMe zvyšuje produktivitu, takže se profesionálové a podnikaví tvůrci mohou soustředit na realizaci svých představ, aniž by museli dlouho čekat na přenos souborů nebo načítání programů.“

WD Blue SN580 je prvním diskem v portfoliu produktů WD Blue, který je vybaveným technologií nCache™ 4.0 a NVMePCIe® Gen 4.0. Profesionálové, stavitelé počítačů a tvůrci obsahu se tak mohouvíce soustředit na to, co dělají nejlépe, a nemusí se starat o dobu načítání a přenosu souborů.

Mezi klíčové vlastnosti nového SSD disku WD Blue SN580 NVMe patří:

  • NVMePCIe Gen 4.0: (1TB – 2TB modely): Zvyšte produktivitu a bez námahy vykonávejte více úkolů mezi projekty s rozsáhlými a složitými pracovními postupy s vyšší odezvou aplikací a dobou spouštění díky rychlosti čtení a zápisu až 4 150 MB/s .
  • Technologie nCache 4.0: Umožňuje neuvěřitelně rychlé kopírování velkých souborů a mediálních zdrojů s vysokým výkonem zápisu v sériích a hybridní vyrovnávací pamětí SLC pro optimalizovaný pracovní postup.
  • Elegantní design: Až 2 TB ‡‡ úložiště na tenkém formátu M.2 2280 pro spolehlivé ukládání aplikací, dat a médií včetně fotografií, videí v rozlišení 4K a hudby.
  • Spolehlivost: Mějte jistotu díky pětileté omezené záruce* společnosti Western Digital a odolnosti až 900 TBW** (2TB model).
  • Nízké nároky na napájení: Úložiště bez paměti DRAM s nízkou spotřebou energie pomáhá maximalizovat výdrž baterie notebooku a umožní vám pracovat bez přerušení.

Ceny a dostupnost

SSD disk WD Blue SN580 NVMe je nyní k dostání v obchodě Western Digital Store a u vybraných prodejců, e-shopů, prodejců a systémových integrátorů a je na něj poskytována pětiletá omezená záruka.* Kapacity se pohybují od 250 GB‡‡ až po 2 TB‡‡. Ceny začínají na 1 449 Kč včetně DPH u kapacity 250 GB.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share