TRANSCEND uvadí 16GB serverové paměti DDR3L U-DIMM a SO-DIMM.

Firma TRANSCEND oznamuje zavedení řady serverových paměťových modulů DDR3L: U-DIMM a SO-DIMM s kapacitou 16GB. Moduly plně podporují procesory Intel ® Atom Avoton/Rangeley řady C2000 a platformy AMD DDR3 ve vysoce výkonných výpočetních řešeních (HPC).

Transcend-DDR4_All 1024x768Nové moduly DDR3L značky Transcend jsou založeny na obvodech 1Gbx8, díky čemuž se povedlo vyvinout moduly s takto velkou kapacitou. Moduly jsou vytvořeny z DRAM čipů, které zajišťuji bezporuchový provoz, vysoký výkon a vyznačují se pracovní frekvencí na úrovní 1600 MHz.

Napájecí napětí paměťových modulů Transcend DDR3L činí 1,35V. Ve srovnání s běžnými moduly DIMM DDR3 tak snižují energetickou zátěž a prodlužují životnost baterií. Navíc snižují spotřebu elektrické energie až o 20%. Díky tomu paměťové moduly vytváří méně tepla a systém pracuje při nižší teplotě, což má pozitivní vliv na jeho spolehlivost.

Paměťové moduly TRANSCEND DDR3 plné podporují standardy JEDEC (Joint Electron Device Engineering Council). Jejich kvalitu potvrzují mimo jiné pokročilé zkoušky využívající 64bitové jádro a jedno a vícejádrové procesory.

Na všechny moduly DDR3 značky TRANSCEND se vztahuje doživotní záruka výrobce.
Specifikace

Formát Model Kapacita Popis
U-DIMM TS2GLK64W6Q 16GB DDR3L 1600 U-DIMM 2Rx8
SO-DIMM TS2GSK64W6Q 16GB DDR3L 1600 SO-DIMM 2Rx8

Předpokládaná cena modulu činí 4 500,- s DPH

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share