Transcend CFast 2 – karty pro profesionální a průmyslové využití

Firma Transcend oznamuje rozšíření své nabídky o paměťové karty CFX 700 CFast 2.0. Spojení standardu CFast 2.0 a rozhraní SATA III umožňuje dosáhnout rychlost čtení až 530 MB/s, proto se karty osvědčí v náročných profesionálních aplikacích.

TRANSCEND-CFX700-CFast IIPaměťové karty Transcend CFX700 se vyznačují speciálně navrženým kompaktním pouzdrem, které zaručuje bezpečnost dat a zvyšuje odolnost karet. Rychlost sekvenčního čtení činí až 530 MB/s, a zápisu až 260 MB/s.
Kromě tradičního využití, může být karta použita pro zálohování dat jako alternativou pro SSD disky a zajišťuje zároveň nižší spotřebu energie, větší mobilitu a velmi rychlý přenos dat. Karty CFX700 mohou být provozovány při teplotě 5 až 70°C.

Nové karty značky Transcend používají čipy SLC NAND flash, které se vyznačují vyšší bezpečností uložených dat než čipy MLC. Díky vysoké odolnosti se karty CF700 osvědčí také v průmyslu s využitím technologicky vyspělých zařízení.

Paměťová média Transcend mohou fungovat v pohotovostním režimu, podporují S.M.A.R.T. technologii a systém vyrovnání spotřeby dat, čímž zaručují spolehlivost a optimalizaci provozu karet. Vestavěný systém ECC zajišťuje automatickou korekci chyb, které se mohou vyskytnout při přenosu dat.

V případě ztráty uložených dat – fotografií, dokumentů nebo videosouborů se bude hodit speciální software – TRANSCEND RecoverX. Kromě obnovení dat nabízí aplikace také možnost zabezpečení souborů a formátování média.

Předpokládané doporučené ceny jednotlivých provedení paměťových karet TRANSCEND CFX700 činí 16GB – 3 300,- s DPH a u 32GB varianty – 8 000,- s DPH.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share